iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 7. 2010
10:00 na ČT1

1 2 3 4 5

35 hlasů
11811
zhlédnutí

Toulavá kamera

Zámek Valeč — Sbírka hlavolamů — Kostelní cyklostezka u Chebu — Harrachovská sklárna a minipivovar — Dostihové závodiště Pardubice — Muzeum kávy na pražské Letné

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zámek Valeč

  1:15 do playlistu

  Zámek Valeč
  Zámek ve Valči na úpatí Doupovských hor patří k barokním skvostům. Často bývá srovnáván s areálem v Kuksu. Na rozdíl od něj je ale uzavřen. I když můžeme naštěstí říct - prozatím. Pomalounku ožívá.

 • Sbírka hlavolamů

  5:04 do playlistu

  Sbírka hlavolamů
  Příznivce nejrůznějších hlavolamů jistě potěší návštěva u pana Jaroslava Flejberka. Ten svou lásku k nim zřejmě podědil po tatínkovi a dědečkovi a už dvacet všechny předměty procvičující naše myšlení sbírá.

 • Kostelní cyklostezka u Chebu

  9:03 do playlistu

  Kostelní cyklostezka u Chebu
  Příznivci cyklistiky a také církevních památek si přijdou na své na samém západě Čech. Z Chebu mohou vyrazit na tzv. kostelní cyklostezku, tedy na trasu, která je provede kolem řady zajímavých církevních památek.

 • Harrachovská sklárna a minipivovar

  12:57 do playlistu

  Harrachovská sklárna a minipivovar
  Sklárně v Harrachově bude brzy už tři sta let, ale my nebudeme čekat na jubileum a vypravíme se na její prohlídku už teď. V muzejní expozici zavzpomínáme na časy, kdy se tu v rukách mistrů sklářů rodily vyhledávané luxusní kousky a pak se podíváme, jak se sklářské řemeslo v průběhu těch stovek let změnilo.

 • Dostihové závodiště Pardubice

  16:50 do playlistu

  Dostihové závodiště Pardubice
  Jedním z nejvyhledávanějších míst města perníku, tedy Pardubic, je slavné dostihové závodiště. Velkou Pardubickou znají u nás snad i malé děti, málokdo ale ví, že závodiště je možné navštívit i ve dnech, kdy se žádné boje rychlých koní nekonají.

 • Muzeum kávy na pražské Letné

  20:30 do playlistu

  Muzeum kávy na pražské Letné
  Dovolíme si vás také pozvat na šálek kávy. Samozřejmě obrazně. A nebude to jen káva pravá, dojde i na různé náhražky. V muzeu na pražské Letné věnovanému právě kávě a kávovinovým nápojům se například dozvíme, z čeho všeho se nápoj podobný kávě vařil.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související