iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 7. 2012
17:05 na ČT2

1 2 3 4 5

6 hlasů
2833
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Pouť na svatý Hostýn pro zrakově postižené — Přehlídka farních divadel na svatém Hostýně — SKAMfest — Ted Wilson — 125. výročí narození spisovatelky Marie Wagnerové — Zámecké a hradní kaple III — Pozvánky na výstavy — Sedmipočetníci. Po stopách učedníků sv. Cyrila a Metoděje — Jak to vidím já

26 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Pouť na Svatý Hostýn pro zrakově postižené

  0:58 do playlistu

  Pouť na Svatý Hostýn pro zrakově postižené
  Svatý Hostýn si letos připomíná sté výročí korunovace Panny Marie Svatohostýnské. Proto se zde během celého roku konají nejrůznější duchovní, kulturní a společenské akce. My jsme se podívali na dvě z nich. První z nich byla pouť pro zrakově postižené.

 • Přehlídka farních divadel na Svatém Hostýně

  2:46 do playlistu

  Přehlídka farních divadel na Svatém Hostýně
  Na Svatém Hostýně se konala přehlídka farních divadel.

 • SKAMfest

  5:31 do playlistu

  SKAMfest
  Mladí lidé z katolické farnosti v Dolních Počernicích na závěr školního roku organizují Setkání křesťanské aktivní mládeže pod názvem SKAMfest. Na letošní ročník přijal pozvání i náš štáb.

 • Ted Wilson

  8:41 do playlistu

  Ted Wilson
  Církev adventistů sedmého dne je celosvětovou křesťanskou církví, která má v současnosti více než 17 miliónů členů. V České republice je známá především prostřednictvím práce své humanitární organizace ADRA, ve světě pak i svou službou v oblasti zdravotnictví a školství. Minulý týden navštívil Českou republiku předseda Generální konference Církve adventistů sedmého dne Ted Wilson, kterého jsme při této příležitosti požádali o několik slov.

 • 125. výročí narození spisovatelky Marie Wagnerové

  10:44 do playlistu

  125. výročí narození spisovatelky Marie Wagnerové
  Autorem známých dětských a dodnes oblíbených knížek Kája Mařík, Řídících Márinka a dalších není muž, jak by jméno Felix Háj nasvědčovalo, ale žena, Marie Wagnerová. V roce 125. výročí narození si připomeňme její nelehký osud a zároveň knížky, které jsme četli snad všichni.

 • Zámecké a hradní kaple III

  14:23 do playlistu

  Zámecké a hradní kaple III
  Náš mini seriál o hradních a zámeckých kaplích dnes zakončíme na úplném jihu Moravy. S Michaelou Rozbrojovou se vypravíme nejprve do Vranova nad Dyjí, potom na hrad Bítov a tečku za našimi výlety udělá zámek Uherčice.

 • Pozvánky na výstavy

  18:51 do playlistu

  Pozvánky na výstavy
  Ve velehradského Domě sv. Cyrila a Metoděje probíhají až do 31. 8. 2012 dvě výstavy. První má název „Ježíšova modlitba“ a jejím motivem je neustále se opakující opisovaný text staré pravoslavné modlitby srdce. Další výstavu společně připravili tři italští fotografové, kteří se nechali inspirovat osobností kardinála Špidlíka.

 • Sedmipočetníci. Po stopách učedníků sv. Cyrila a Metoděje

  21:08 do playlistu

  Sedmipočetníci. Po stopách učedníků sv. Cyrila a Metoděje
  V souboru fotografií zachycuje jejich autor Petr Francán místa, kde působili po svém vyhnání z Velké Moravy Sedmipočetníci, tedy žáci svatých Cyrila a Metoděje – Kliment, Naum, Sáva, Angelár a Gorazd.

 • Jak to vidím já

  23:01 do playlistu

  Jak to vidím já
  Fejeton Vlastimila Fürsta – Když se Bůh modlí

Přehrát vše

Související