iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 4. 2013
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
2787
zhlédnutí

Události, komentáře

Spor o sKarty — Odvolaný ředitel ÚSTR — 3 roky od Smolenska — Houslista Josef Špaček

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Spor o sKarty

  0:28 do playlistu

  Spor o sKarty
  Projekt sociálních karet dál rozděluje vládu. Ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová neuspěla se svým plánem na jeho zachování. Kabinetu má do konce června předložit nový návrh. Občanští demokraté i strana LIDEM trvají na úplném ukončení projektu, TOP 09 je proti. Je projekt sKaret vůbec možné zachovat? Proč na něm ministryně trvá? A z čeho stát uhradí případné kompenzace pro Českou spořitelnu? Hostem bude ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová a poslankyně Lenka Kohoutová /ODS/.

 • Telegraficky
 • Odvolaný ředitel ÚSTR

  22:21 do playlistu

  Odvolaný ředitel ÚSTR
  Rada Ústavu pro studium totalitních režimů odvolala ředitele Daniela Hermana. Radní prý byli s jeho prací dlouhodobě nepokojení, samotný Herman ale vidí za svým odvoláním hlavně politické tlaky. Co stojí za častými personálními změnami ve vedení ÚSTR? Diskutovat bude odvolaný ředitel Daniel Herman a předsedkyně rady ústavu Petruška Šustrová.

 • Houslista Josef Špaček

  44:05 do playlistu

  Houslista Josef Špaček
  První sezónu hraje sedmadvacetiletý houslista Josef Špaček na prestižním postu koncertního mistra České filharmonie. Zároveň pracuje na své sólové kariéře. Dirigent Bělohlávek ho nazval fenomenálním houslistou, na kterého Česká filharmonie čekala. Čím je výjimečný? Probereme s hudebním publicistou Jindřichem Bálkem.

Přehrát vše

Související