iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 4. 2012
12:20 na ČT2

1 2 3 4 5

5 hlasů
3815
zhlédnutí

Barvy života

Opat Marian Rudolf Kosík — Dlaskův statek v Dolánkách — Včelař Jan Krabec — Kurz kresby — O. p. s. GLE — Operatér Tomáš Krč — Kastelán Ladislav Koucký

52 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Opat Marian Rudolf Kosík

  1:39 do playlistu

  Opat Marian Rudolf Kosík
  Na Velký pátek končí 40denní postní předvelikonoční období. Ve studiu přivítáme pana opata Mariana Rudolfa Kosíka z kláštera Nová Říše.

 • Dlaskův statek v Dolánkách

  8:36 do playlistu

  Dlaskův statek v Dolánkách
  Určitě vás zaujme pozvánka na Dlaskův statek v Dolánkách u Turnova. Je typickou a vzácně dochovanou ukázkou formy pojizerského domu. Expozice přibližuje návštěvníkům tradiční lidovou kuchyni a čeká vás tady pozvánka na Velikonoce.

 • Včelař Jan Krabec

  14:53 do playlistu

  Včelař Jan Krabec
  S panem doktorem Janem Krabcem, známým včelařem ze Stříbram, a se Štěpánkou Vrátníkovou, která je učitelkou medového pečiva, si budeme povídat o výrobě a zdobení perníku.

 • Kurz kresby

  22:14 do playlistu

  Kurz kresby
  V další reportáži vás pozveme na kurz mozaiky, ale i na stále více oblíbené portrétní kresby. Za neuvěřitelně krátkou dobu se každý naučí kreslit pod vedením zkušené lektorky.

 • O. p. s. GLE

  27:15 do playlistu

  O. p. s. GLE
  Ve studiu přivítáme paní Michaelu Barotkovou z obecně prospěšné společnosti GLE a paní Ivanu Vodičkovou, autorku krizové karty, které se zabývají pomocí osobám ze znevýhodněných skupin zahájit podnikatelskou činnost.

 • Operatér Tomáš Krč

  34:49 do playlistu

  Operatér Tomáš Krč
  Nahlédneme pod zručné ruce špičkového operatéra, docenta doktora Tomáše Krče, CSc. Dozvíme se čerstvé novinky o šetrných kloubních náhradách, ale i o tom, jak je to s výběrem materiálu, který se při operacích používá.

 • Kastelán Ladislav Koucký

  41:11 do playlistu

  Kastelán Ladislav Koucký
  Jako vždy máme pro vás připravený Portrét zajímavé osobnosti. Strávili jsme den s Ladislavem Kouckým, bývalým kastelánem na hradě Valdštejn, kde byl celý život. A zasloužil se o jeho celkovou rekonstrukci.

Přehrát vše

Související