iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 11. 2011
11:35 na ČT2

1 2 3 4 5

1 hlas
2367
zhlédnutí

Barvy života

Režisér Václav Vorlíček — Vodní elektrárna Hučák — Závrať — Pražští otužilci — Floristka Zdena Krulichová — Hořické trubičky — Portrét Ludvíka Hesse

51 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Režisér Václav Vorlíček
 • Vodní elektrárna Hučák

  9:05 do playlistu

  Vodní elektrárna Hučák
  Určitě vás zaujme pozvánka do malé vodní elektrárny Hučák, která je v provozu na řece Labi víc než 100 let. Její secesní stavba patří mezi chráněné kulturní památky v Hradci Králové.

 • Závrať

  14:29 do playlistu

  Závrať
  V našem pořadu se věnujeme pravidelně zdravotním tématům, která vás zajímají a trápí vás. Jedním z nich je závrať. Ztráta rovnováhy. Tak jsme pozvali do našeho pořadu odborníka, pana docenta Aleše Hahna z FN Královské Vinohrady.

 • Pražští otužilci

  22:00 do playlistu

  Pražští otužilci
  Zavedeme vás mezi pražské otužilce. Nejen, že se podíváme, jak v podzimních měsících trénují, ale také vám poradíme, jak začít s otužováním. To je vhodné pro každého zdravého člověka v každém věku.

 • Floristka Zdena Krulichová

  26:57 do playlistu

  Floristka Zdena Krulichová
  Nabídneme vám něco inspirací na adventní výzdobu. Ve studiu přivítáme paní Zdenu Krulichovou, floristku, která má neobyčejně šikovné ruce.

 • Hořické trubičky

  33:00 do playlistu

  Hořické trubičky
  Pozveme vás na návštěvu do rodiny Hovorkových a dozvíte se, jak se vyrábějí hořické trubičky. Tento dezert má původ ve Francii. Býval pochoutkou tehdejší šlechty i krále Slunce, Ludvíka XIV. Do Hořic se sladké trubičky dostaly s napoleonskými válkami.

 • Portrét Ludvíka Hesse

  37:53 do playlistu

  Portrét Ludvíka Hesse
  Také máme připravený Portrét zajímavé osobnosti. Tentokrát máme Portrét Ludvíka Hesse, který se celý život věnuje literatuře, poezii a koním. Teprve v nedávné minulosti se stal zakladatelem známých babyboxů.

Přehrát vše

Související