iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 1. 2017
19:00 na ČT1

1 2 3 4 5

186 hlasů
608524
zhlédnutí

Četníci z Luhačovic

Baron Kafr

Po mrtvém muži, kterého srazil vlak, zůstala nešťastná vdova. Ale proč byl jen ve spodním prádle? A co mají s případem společného holky ze šantánu?

83 min | další Seriály »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis
 • Igor Bareš v roli soudce

  do playlistu

  Igor Bareš v roli soudce

  Jednou z důležitých postav, které procházejí celým seriálem, je postava soudce, kterého hraje Igor Bareš. Ten si zahrál i v Četnických humoreskách, připomíná ale, že oba seriály jsou zcela rozdílnými projekty.

 • Bez komparzu to nejde

  do playlistu

  Bez komparzu to nejde

  Možná více než Pavla Zedníčka, Martina Donutila nebo Roberta Hájka, budou diváci u některých televizorů vyhlížet méně známé tváře, zato tváře svých blízkých. Do seriálu se totiž kromě hereckých hvězd zapojuje i početný komparz, který má na starosti Pavla Kubišová.

 • Travní sekačka se k četníkům nehodí

  do playlistu

  Travní sekačka se k četníkům nehodí

  Když se točí historický seriál, musí se filmaři soustředit na celou řadu detailů, které by mohly jejich práci zhatit. Herci nemohou mít na ruce moderní hodinky a v pozadí by neměly projíždět dnešní modely aut. Jsou ale věci, které není vidět. Točíte-li o víkendu na malém městě, kameramanům travní sekačka vzdálená několik desítek metrů nevadí. To se ale nedá říci o Ladislavu Ježkovi, který má na starosti zvukovou stránku filmu.

 • Ateliéry v Lesním Hlubokém

  do playlistu

  Ateliéry v Lesním Hlubokém

  Podzimní část natáčení Četníků z Luhačovic je úspěšně za námi. Naši četníci postupně navštívili několik lokalit, natáčeli v Lednici, Jimramově, Lomnici, Prostějově, Luhačovicích a na dalších místech. Nejvíce času ale strávili v Lesním Hlubokém nedaleko Devíti křížů. Tam podle režiséra Dana Wlodarczyka vyrostl filmový ateliér Četníků z Luhačovic.

 • Natáčení zastavuje dopravu

  do playlistu

  Natáčení zastavuje dopravu

  Aby všechny scény vypadaly reálně, musí se tomu přizpůsobit i silnice. Vozovku v Sedlišti u Jimramova tak pokryla vrstva zeminy s kamením, aby silnice vypadala jako ve 20. letech minulého století. Navíc bylo také třeba během natáčení zastavovat dopravu. Nikdo se kvůli tomu ale nezlobil.

Související