iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 12. 2013
11:32 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
1902
zhlédnutí

@online

Uchovávání citlivých dat o klientech — Elektronická vánoční přání — Online nákupy — Nebezpečné brouzdání po internetu za volantem — Google Zeitgeist 2013 — Blog Filmovámísta.cz — Vietnam a omezování svobody na internetu

24 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Uchovávání citlivých dat o klientech

  0:23 do playlistu

  Uchovávání citlivých dat o klientech
  Generální advokát Soudního dvora Evropské unie Pedro Cruz Villalón se před několika dny postavil za kritiky unijní směrnice, která firmám nařizuje až dva roky uchovávat data o svých klientech. Směrnice se týká především mobilních operátorů, kteří skladují informace o tom, kdy, komu a odkud uživatel volal.

 • Týden v obrazech

  5:58 do playlistu

  Týden v obrazech
  Nejzajímavější obrazové postřehy uplynulého týdne

 • Elektronická vánoční přání

  8:36 do playlistu

  Elektronická vánoční přání
  Nestihli jste včas poslat vánoční přání poštou a zároveň nechcete svým blízkým poslat jen SMS zprávu? Alternativou jsou elektronická přáníčka – řada serverů nabízí jejich odeslání zdarma.

 • Editorův výběr

  9:20 do playlistu

  Editorův výběr
  Předvánočnímu šílenství se nevyhnula ani editorka tohoto týdne – Gabriela Lefenda. Jako správná žena se vydala vstříc online nákupům.

 • Infografika: Nebezpečné brouzdání po internetu za volantem

  12:01 do playlistu

  Infografika: Nebezpečné brouzdání po internetu za volantem
  Tentokrát pro vás máme infografiku, která se věnuje nebezpečnému spojení sociálních sítí a chytrých telefonů. Podle výzkumů brouzdání po sociálních sítích během řízení snižuje schopnost reagovat o 38 procent.

 • Google Zeitgeist 2013

  13:18 do playlistu

  Google Zeitgeist 2013
  Světový vyhledávací gigant zveřejnil statistiku nejvyhledávanějších výrazů za rok 2013. Jaké události zahýbaly internetem u nás?

 • Blog Filmovámísta.cz

  16:49 do playlistu

  Blog Filmovámísta.cz
  Zaujala vás někdy scéna z filmu natolik, že byste se rádi na místo natáčení sami vydali? Tak přesně pro vás je určen blog Filmovámísta.cz. Ve své databázi už má tisíce fotek a přesných souřadnic míst, kde se odehrály scény nejoblíbenějších českých i zahraničních filmů.

 • Vietnam a omezování svobody na internetu

  20:10 do playlistu

  Vietnam a omezování svobody na internetu
  Vietnamská vláda opět zpřísní pravidla komentáře na sociálních sítích. Od ledna bude tamním obyvatelům hrozit za statusy, které kritizují režim, pokuta v přepočtu více než 95 tisíc korun.

 • Klik týdne

Přehrát vše