iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 9. 2016
10:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1312
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Festival dřeva

  0:59 do playlistu

  Festival dřeva
  Podívejte se kolem sebe a zkuste spočítat, kolik vidíte věcí, které jsou vyrobené ze dřeva. Co o dřevě vlastně všechno víte? Přijďte si rozšířit znalosti o přírodě, lese a dřevu jako surovině. Uvidíte dřevo ve všech jeho podobách. Uvidíte ukázky zpracování dřeva starými technikami, ukázky starých řemesel a spoustu si toho také vyzkoušíte.

 • Braník sobě

  1:45 do playlistu

  Braník sobě
  Pražská Bezová ulice v Braníku bude celou sobotu bez aut a místo nich vznikne místo na hraní a setkávání, zavoní domácí dobroty a na pódiích se bude hrát hudba a divadlo. Můžete se těšit na kapelu Garage nebo Už jsme doma. Na divadelní scéně vystoupí Buchty a loutky a divadlo Demago. Pro děti je připraven nekonečný program zábavy, který začíná již v 11:00 Perníkovou chaloupkou od loutkového divadla TLD Zvoneček.

 • Fajnpark

  2:38 do playlistu

  Fajnpark
  Řídili jste už někdy ufovozítko? Splnit se vám to může ve Fajnparku, kde najdete spoustu dalších prima atrakcí – zkusíte střelbu vodním dělem, budete pozorovat dinosaury v dinopralese, projedete se minikárou, navštívíte miniměstečko a budete skákat na trampolíně, na míči nebo třeba v hopsaréně.

 • Hradní kejkle na Helfštýně

  5:45 do playlistu

  Hradní kejkle na Helfštýně
  Naučte se zkrotit diabolo, jak žonglovat s kužely, či jak zdolat slack-line! Hradní kejklíři budou nejenom předvádět své jedinečné kousky, ale nechají vás také odhalit některé ze svých triků a naučí vás, jak na to. Během odpoledne uvidíte také velkolepé divadelní představení a vystoupení cirkusu.

 • Jičín - město pohádky 2016 (CIRK)

  6:39 do playlistu

  Jičín - město pohádky 2016 (CIRK)
  Letošní pohádkový festival v Jičíně je věnovaný novému cirkusu, není to klasický cirkus se zvířaty, ale cirkus plný odvážných akrobatických kousků, legrace a fantastických nápadů. Vstupte do pohádkového cirkusu a nechte se zlákat nádherným světem plným barev, smíchu a hlavně pohybu.

 • Špilberk žije v pohádce!

  7:39 do playlistu

  Špilberk žije v pohádce!
  Pojďte zažít dobrodružství jako z vašich oblíbených pohádek, porazit draka a získat třeba půl království. Špilberk vám na dva dny otevře všechny své útroby: těšte se na celohradní šifrovací hru pro malé i velké, pohádkový program, speciální prohlídky, divadla i jarmark.

 • Vodní hamr Dobřív

  8:38 do playlistu

  Vodní hamr Dobřív
  Kovář dokáže udělat z kusu železa spoustu krásných věcí. Chce to ale pořádnou sílu, odolnost proti horku a chuť do práce. Koho by zajímalo, jak dřív kováři pracovali a jak fungoval takový kovářský hamr, je vítán v Dobřívi. A když se vám tu bude líbit, možná si kování budete moci vyzkoušet.

 • Lipno dětem

  11:54 do playlistu

  Lipno dětem
  Znáte telefonní čísla tísňového volání? Tak schválně, kdy budete volat 112 a kdy 155? Zastavte se o víkendu na Lipně a telefonní čísla už vám nikdy nebudou dělat potíže. Prožijete den se všemi, kdo jsou zapojeni do integrovaného záchranného systému. To znamená hasiči, policisté, horská služba, vodní záchranáři a třeba taky správci šumavského národního parku. Uvidíte záchranářskou techniku, vyzkoušíte si simulátor převrácení a nárazu od BESIP nebo jejich dopravní hřiště.

 • Znojmo Burčák Tour Kooperativy (Kolo pro život)
 • Příběh kola aneb od draisiny k favoritu

  13:25 do playlistu

  Příběh kola aneb od draisiny k favoritu
  Cyklisté, pozor! Výstavu, která mapuje vývoj cyklistiky v Čechách, byste si neměli nechat ujít. Uvidíte draisinu, vysoké kolo, prapory, dobové oděvy, dresy, medaile či fotky ze slavných cyklistických závodů. Věděli jste třeba, že se kola využívala i v armádě?

 • Švestkobraní

  16:15 do playlistu

  Švestkobraní
  Švestky, švestičky, mňam! Do Čech je přivezl Karel IV. z Francie, věděli jste to? Švestkové hody se o víkendu konají v Benicích, kde ochutnáte švestková povidla, knedlíky plněné švestkami a další švestkové speciality. A pro milovníky pohádek je od 13:00 připravena trasa v pohádkovém lese!

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související