iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 7. 2012
11:10 na ČT2

1 2 3 4 5

4 hlasy
7129
zhlédnutí

Máte mě!

Dia psí život — Ježek v ruce — Oživlé rybníky

14 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Dia psí život

  0:43 do playlistu

  Dia psí život
  Nemoci nechodí po horách, ale po zvířatech. A jejich majitelům se rázem změní celý chod života. To je případ leonbergří dámy Almy, která po těžkém zánětu slinivky břišní trpí diabetem. Pravidelnost, známá ze životosprávy lidských pacientů, je při cukrovce nutná i u zvířete. Víme tedy, kdy a jak jíst, ale co jíst? Na tuto otázku není vždy jednoduchá odpověď.

 • Ježek v ruce

  6:54 do playlistu

  Ježek v ruce
  Už dávno ježci nezdobí lidské domácnosti jen jako hlavolamy v kleci. Ježci se stěhují do našich domovů i srdcí. Obzvlášť populárními mazlíky se stali ježci bělobřiší, kteří se k nám přestěhovali z Africké přírody. Jsou různobarevní a nemusejí v zimě spát. Mnohdy nespí ani jejich majitelé, protože ježečci si rádi dělají mejdan v noci. Radíme ložnici jim jako pelíšek nenabízet.

 • Oživlé rybníky

  11:09 do playlistu

  Oživlé rybníky
  Představíme vám páníčka zřejmě největšího kachního hejna v Čechách. Najdete je spolu u dvou rybníků v centru Pelhřimova. Dnes už si místní ani nevzpomínají na dva smutné rybníčky bez života. Dnes se na nich sejde i pár stovek našich největších plovavých kachen – kachen divokých. A místní maminky už si nekladou slavnou nerudovskou otázku: kam se starými houskami?

Přehrát vše