iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 5. 2012
12:00 na ČT2

1 2 3 4 5

2 hlasy
4911
zhlédnutí

Máte mě!

Pomáhající srdce — Pumy vinohradské — Není koza jako koza

13 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Pomáhající srdce

  0:44 do playlistu

  Pomáhající srdce
  Australský ovčák je neúnavný dříč. Ve své domovině převede sám stohlavé stádo z pastviny na pastvinu, u nás ovšem své uplatnění teprve hledá. Takové činorodé plemeno se totiž nesmí nudit. Potvrdí to i majitelka Sindy, která prošla rekvalifikací ze sportovkyně na psí terapeutku. Ukázalo se, že má pro pomoc člověku talent od Pánaboha, i když výchova takového samostatného a sebevědomého plemene není nic jednoduchého.

 • Pumy vinohradské

  6:33 do playlistu

  Pumy vinohradské
  Východočeška Kaja a Řek Paco tvoří roztomilý párek v jedné hospůdce v Praze na Vinohradech. Kaja a Paco jsou pumy americké – největší zástupci tzv. „malých koček“. (Slovo malá je v tomto případě nutno brát s rezervou.) Dříve jste Kaju mohli potkat na procházce po Riegrových sadech, ovšem od té doby, co jí z řecké Zoo přibyl partner, odmítá ubikaci opouštět. Co kdyby se tam Paco začal nějak moc roztahovat?! Uvidíte i jejich koťátko Princeznu. Je to kocour.

 • Není koza jako koza

  10:40 do playlistu

  Není koza jako koza
  Některá má rohy jako vývrtky. Girgentánské kozy patří mezi evropské poklady. Žijí pouze na Sicílii a patří mezi tamní kulturní bohatství. V Evropě jsou na seznamu vzácných a vymírajících plemen domácích zvířat. Kromě toho jsou krásné a kozlové nejsou cítit. Prostě koza k zulíbání.

Přehrát vše