iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 1. 2012
11:50 na ČT2

1 2 3 4 5

3 hlasy
4109
zhlédnutí

Máte mě!

Spaste duši — Roztoužený dráček — Na mou duši, na psí uši

14 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Spaste duši

  0:46 do playlistu

  Spaste duši
  Šikana není zdaleka jen lidský problém. Mladý nosál červený se v Zoo Ohrada necítil zrovna dobře. Jeho spolubydlící, dvě starší dámy, dávaly neprůbojnému samečkovi pořádně zabrat. Rozhodl se pro útěk i přesto, že výběh byl zabezpečen elektrickým ohradníkem. Jak byl lapen a jak žije dnes – to všechno uvidíte v prvním příběhu.

 • Roztoužený dráček

  3:23 do playlistu

  Roztoužený dráček
  Agama kočinčinská je nádherné zvíře. Vypadá jako pohádkový drak a my vás seznámíme se samečkem, který se jmenuje Dráček. Na svět přišel s postiženou končetinou a málem ho to stálo život. Majiteli se pokroucená noha nelíbila. Ale protože vada byla jen kosmetická, veterinář Dráčka neuspal a našel mu novou rodinu. Dozvíte se také, jak udělat z draka přítulného domácího parťáka.

 • Na mou duši, na psí uši

  6:31 do playlistu

  Na mou duši, na psí uši
  Fido je signální pes. Když uslyší nějaký zvuk, vydá signál své paničce Kristině. Kristina je mladá maminka s vadou sluchu. Tak se Fido stal jejíma ušima. Umí jí říct, že zvoní budík, telefon, pláče miminko a za dveřmi je návštěva. Jak se takový pejsek cvičí? A která z mnoha ras je k takovému výcviku vhodná? Dívejte se a uvidíte!

Přehrát vše