iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 10. 2011
18:50 na ČT2

1 2 3 4 5

0 hlasů
617
zhlédnutí

Kultura s Dvojkou

Mezinárodní hudební festival Talichův Beroun — Tiskový mluvčí a spisovatel Josef Duben — Výstava o divadelních umělkyních v Moravském zemském muzeu — 100 let trvání Městského divadla v Mostě

11 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Mezinárodní hudební festival Talichův Beroun

  0:38 do playlistu

  Mezinárodní hudební festival Talichův Beroun
  Česká filharmonie uctí mimořádným koncertem 18. 10. v Rudolfinu jednu z největších osobností české hudby dirigenta Václava Talicha. Zahájí tím 29. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Talichův Beroun.

 • Tiskový mluvčí a spisovatel Josef Duben

  3:00 do playlistu

  Tiskový mluvčí a spisovatel Josef Duben
  Josef Duben, populární tiskový mluvčí Státní veterinární správy, je jediným tiskovým mluvčím, který píše knížky o zvířatech a doplňuje je vtipnými kresbami - zejména koček, které patří k jeho velkým životním láskám. Ve studiu představuje novou, již čtvrtou knihu - Zvíře má jiný čas.

 • Výstava o divadelních umělkyních v Moravském zemském muzeu

  5:44 do playlistu

  Výstava o divadelních umělkyních v Moravském zemském muzeu
  Seznámení s českými divadelními umělkyněmi, které na konci 19. a v 1. polovině 20. století ovlivnily společnost a ve své době neudávaly jen společenský a mravní kodex, ale zároveň významně ovlivňovaly také módní trendy, nabízí výstava, kterou Moravské zemské muzeum v Brně otevřelo v Mramorových sálech Biskupského dvora.

 • 100 let trvání Městského divadla v Mostě

  9:24 do playlistu

  100 let trvání Městského divadla v Mostě
  Městské divadlo v Mostě datuje svou historii již od založení první budovy v roce 1911. Ovšem vzhledem k demolici celého města byla v osmdesátých letech postavena budova nová, moderní a s mnohými originálními prvky jak v architektuře tak scéně. Nyní si připomínáme 100 let trvání stálé mostecké scény

Přehrát vše

Související