iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 3. 2011
19:00 na ČT2

1 2 3 4 5

26 hlasů
1007
zhlédnutí

Kultura s Dvojkou

Výstava architektonické tvorby Helmuta Dietricha a Mucha Untertrifallera — Pátrání po ostatcích svaté Anežky České — Lunchmeat Festival

15 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Výstava architektonické tvorby Helmuta Dietricha a Mucha Untertrifallera

  0:37 do playlistu

  Výstava architektonické tvorby Helmuta Dietricha a Mucha Untertrifallera
  Architektura s urbanistickými prvky, která zapadá ohleduplně do krajiny a struktury osídlení. Tak by se dalo charakterizovat umění Helmuta Dietricha a Mucha Untertrifallera z rakouské oblasti Vorarlbersko. Průřez jejich tvorbou nabízí výstava Stavění v souvislostech, na kterou můžete zajít do Světelného centra v Praze.

 • Pátrání po ostatcích svaté Anežky České

  4:00 do playlistu

  Pátrání po ostatcích svaté Anežky České
  Výstavy, přednášky, konference ? to je jen část akcí, které během letoška připomenou osmisté výročí narození svaté Anežky České. Před více než rokem vzrušila veřejnost zpráva, že se s velkou pravděpodobnstí podařilo najít její ostatky. Pátrání v pražském kostele sv. Havla ale nakonec nebylo úspěšné. My jsme se na místo průzkumu znovu vypravili, abychom zjistili, zda se v roce zasvěčeném české patronce můžeme objevení jejích ostatků dočkat.

 • Lunchmeat Festival

  7:30 do playlistu

  Lunchmeat Festival
  Až do neděle potrvá Lunchmeat Festival, mezinárodní přehlídka elektronické hudby, vizuálního umění a nových médií. V reportáži představíme některé z úvodních festivalových akcí.

Přehrát vše

Související