iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 4. 2012
12:32 na ČT24

1 2 3 4 5

1 hlas
3892
zhlédnutí

Kulturama

Česká taneční platforma — Výstava Echolog — Tetování — Lukáš Musil

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Výstava Echolog

  0:56 do playlistu

  Výstava Echolog
  V pražské galerii Jiří Švestka, své práce vystavují talenti mladé generace výtvarníků. Onou dvojicí jsou Jiří Franta a David Böhm. Oba jsou absolventy Akademie výtvarných umění, oba jsou finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého a oba pracují s kresbou – a to nejen na papíře, ale i zdech galerií nebo ve veřejném prostoru. Svoji aktuální výstavu nazvali Echolog.

 • Česká taneční platforma

  5:53 do playlistu

  Česká taneční platforma
  To nejlepší a nejzajímavější z tuzemského pohybového divadla a současného tance za uplynulý rok – blíží se 18. ročník České taneční platformy. Jaká představení nabídne a jakou pozici si současný tanec od revoluce u nás vybudoval? Prozradí ředitelka festivalu Kateřina Višinská.

 • Tetování

  14:13 do playlistu

  Tetování
  O tom, že tetování může být opravdovým uměním, je přesvědčena nemalá část světové populace. Přesvědčit se o tom můžete třeba na aktuální výstavě v pražském Tribu, jednom z prvních profesionálních tatovacích studií v Česku. Ale taky o tom, že zdobení těla rozhodně není výsadou té nejmladší generace.

 • Lukáš Musil

  19:45 do playlistu

  Lukáš Musil
  Profesionální dráhu hokejisty pověsil na hřebík, když se rozhodl být tatérem. Za což je mu jistě vděčná řada těch, kteří od něj na svém těle nosí tetování. Lukáš Musil neboli Musa si během krátké doby získal pověst jednoho z těch nejlepších a zároveň poté i nejvyhledávanějších. Přinášíme jeho portrét.

Přehrát vše

Související