iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 12. 2010
21:20 na ČT1

1 2 3 4 5

68 hlasů
19766
zhlédnutí

Přísně tajné vraždy

Kdo chtěl zabít tajného kněze

Za záhadnou smrtí Přemysla Coufala stojí zřejmě nájemný vrah a tajemní mocní představitelé komunistického režimu.

13 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Tatjana Šidlová 14.10.2012 16:39 (!) reagovat 4 + - 2

Veľmi dobre si pamätám na tú noc, kedy bol

Ing. P. Coufal zavraždený. I na niektoré dni predtým - keď pred Vianocami ktosi bol v jeho byte na návšteve a už nestačil zamknúť dvere a domová dôverníčka s C. susedou provizórne "zatvorili" dvere do jeho bytu, i nočné hlasné vyzváňanie telefónu v dňoch pred vraždou do bytu jeho bezprostrednej susedy, aby mal ktosi istotu, že naozaj odcestovala do Prahy na nakrúcanie "10 stupňov ku zlatej", i zápach cesnaku na chodbe v deň vraždy, ako aj dni po vražde. Keď mi jeden z tajných vo štvrtok odpovedal na otázku, čo sa stalo, že dotyčný spáchal samovraždu, sarkasticky som sa mu vysmiala, že ľudia "razenia" Coufala samovraždy nepáchajú. Neverila tomu ani matka Ing. P. C., s ktorou som sa chvíľu rozprávala na chodbe, kým sa "orgány" realizovali obhliadkou bytu.

Simon SIMON 23.4.2020 21:38 (!) reagovat 0 + - 0

Dosud neznámá vražda Václava Čáslavského

Nabízím jako další díl: objasnění smrti bratra gymnastky V. Čáslavské - 25.4.1979 po dlouhé a pečlivé přípravě, dobře zakamuflovaná vražda! Stovky milenek z celé republiky tehdy zaplakalo a disidenti přišli o jedno z významných kontaktních míst v ulici V. Křena ve Všenorech! Nikdy jsem neměl možnost předat několik jeho osobních věcí a fotek jeho sestře nebo jeho dcerám.

Související