TV program
Na ČT2 není žádný odpovídající pořad
Vysílání začíná 23. 3. 2020
Vysílání ukončeno 31. 12. 2022
Z důvodu nezbytných finančních úspor bylo vysílání ČT3 ukončeno. Věříme, že Vás zaujme nabídka dalších programů ČT i bohatý katalog iVysílání.
Od 06:00 na ČT sport
-
06:00
SP 2017 Andorra
Záznam závodu žen
96 minut ST HD -
08:15
Tour de France 2017
Sestřih z průběhu 4. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu
51 minut ST HD -
09:05
SuperCup 2017
Záznam z mezinárodního turnaje a celorepublikového finále v coach - pitch baseballu dětí do 10 let
50 minut ST HD -
10:00
Turf
Informace z domácího dostihového sportu a ohlédnutí za nejdůležitějšími závody uplynulého měsíce
31 minut ST HD -
10:30
Red Bull Air Race 2017 Maďarsko
Záznam závodu mezinárodního leteckého šampionátu z Budapešti
124 minut ST HD
Od 06:00 na ČT :D
-
06:05
Taneční hrátky s Honzou Onderem
Zábavná televizní taneční škola pro děti. Polka – oblíbený český lidový tanec
11 minut ST AD
Od 12:00 na ČT sport
-
12:35
Taneční skupina roku 2017
Záznam finále kategorie dospělých jedné z nejprestižnějších tanečních akcí v České republice
62 minut ST -
14:00
Tour de France 2017
Přímý přenos 5. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu
210 minut L ST HD
Od 16:00 na ČT1
-
19:55
11 minut P ST HD
Od 16:00 na ČT24
-
19:54
4 minuty P HD
Od 16:00 na ČT sport
-
17:35
Global Champions League Paříž
Sestřih z osmého podniku série mezinárodních závodů v parkurovém skákání družstev
58 minut P ST HD -
18:35
Memoriál Jana Papouška Martinice
Záznam ze závodu ve skocích
30 minut P ST HD -
19:05
Mezinárodní závody ve voltiži CVI Frenštát pod Radhoštěm
Záznam ze závodů
16 minut P ST HD -
19:20
Chance 3x3 Tour 2017
Reportáž z finálového turnaje ve hře 3 na 3, který se konal v Praze
16 minut ST HD -
19:35
Olympijský magazín
Týdenní přehled novinek nejen z olympijského světa
22 minut P ST AD
Od 16:00 na ČT :D
-
18:00
Taneční hrátky s Honzou Onderem
Zábavná televizní taneční škola pro děti. Polka – oblíbený český lidový tanec
11 minut ST AD
Od 20:00 na ČT sport
-
20:00
Speciál
Jiří Zíta se svými hosty ve studiu na téma po Rallye Bohemia
25 minut P ST HD -
20:25
Rally Bohemia Mladá Boleslav 2017
Záznam z 5. závodu TrueCam Mistrovství České republiky v rally
32 minut P ST HD -
20:55
ME v autokrosu Nová Paka
Záznam ze závodu evropského šampionátu autokrosařů
41 minut P ST HD -
21:35
MM ČR Motokros Opatov
Záznam ze čtvrtého závodu mezinárodního šampionátu motokrosařů
31 minut P ST HD -
22:05
MM ČR Karting Písek
Reportáž ze třetího závodu mezinárodního šampionátu motokár
11 minut P ST HD -
22:20
Tour de France 2017
Sestřih z průběhu 5. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu
51 minut P ST HD -
23:10
Global Champions League Paříž
Sestřih z osmého podniku série mezinárodních závodů v parkurovém skákání družstev
58 minut ST HD
Na ČT art není žádný odpovídající pořad
Od 24:00 na ČT sport
-
00:10
IAAF Diamond League 2017 Paříž
Záznam závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků
124 minut ST HD -
02:10
11 minut ST HD -
02:20
Konfederační pohár FIFA 2017
Záznam finálového utkání Konfederačního poháru FIFA z Petrohradu
102 minut D HD -
04:10
Česká pokerová tour
Magazín o jedné z nejpopulárnějších karetních her současnosti
37 minut ST -
04:50
Tour de France 2017
Sestřih z průběhu 5. etapy nejslavnějšího cyklistického etapového závodu
51 minut ST HD -
05:45
11 minut ST HD