Zábavná talk show Karla Šípa, tentokrát na téma Dobrodruzi mezi námi. Účinkují: L. Šimánek, M. Kratochvíl a J. Škrabálek. Režie V. Polesný
Dobrodruzi mezi námi“ je název dalšího dílu, do kterého jsme pozvali Leoše Šimánka. Tento známý cestovatel strávil více jak polovinu života na různých expedicích. Dalším hostem je Martin Kratochvíl – významný jazzman, podnikatel a dobrodruh. A do třetice Jan Škrabálek, účastník mnoha extrémních závodů, který nedávno například přešel a přeletěl Alpy.
Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata.
Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora.
Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý.
Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize.
Rhed009 26. 5. 2012 07:54
Vilém
Vilda má beznadějné sklony k šaškování a záměrně provokativní výzor. Také je zře…
Pepa53 27. 5. 2012 15:03
já se na to vys.... 25. 5. 2012 19:37
Nepochopim proč, když se to vůbec netýká tématu, to sem cpete, nehledě vtip, no…
gaudeamus igitur 26. 5. 2012 10:30
Vilda je jednička
Vilda je jednička, i pokud je zrovna v deliriu. Zato Kocáb je šašek.…
Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:
Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.
Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu