Všechnopárty

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 13793  
Sdílet
| Poslat odkaz

Zábavná talk show Karla Šípa, tentokrát na téma „Plastická chirurgie“ (2006). Hosté: MUDr. J. Měšťák, D. Kobzanová a V. Martinová. Kamera J. Špelda. Režie V. Polesný

Přehrát video

Karel ŠípKaždý host je pro Karla Šípa inspirací. Ptá se jich na cokoliv, ale vždy trefně a s empatií. S lehkostí a profesionálním nadhledem přidává k dobru své osobní zkušenosti, ve kterých ne vždy stojí na stupních vítězů, ale rád si dá gól i do vlastní branky. To vše s humorem a nadsázkou, takže na jevišti divadla Semafor vzniká otevřená a přátelská atmosféra, ve které se hosté cítí uvolnění a ochotně odpoví na každou otázku. Jejich historky a zážitky pak moderátor vtipně glosuje a komentuje.

Talk show Všechnopárty se začala natáčet a vysílat v roce 2005. Hosty prvního vydání byli Karel Nešpor, Miroslav Etzler a Roman Skamene. Za devět let vzniklo celkem přes 16 000 minut, resp. 11 dní jednoho z nejoblíbenějších pořadů České televize.

Scéna v divadle Semafor„Potkal jsem se díky Všechnopárty s mnoha úžasnými lidmi, které bych jinak určitě nepotkal. Je těžké jmenovat, je jich hodně,“ říká Karel Šíp a dodává: „Vždycky mě těší a tak trochu i překvapí, když z naší čiré improvizace vznikne veselo. I když naopak otevřeně přiznávám, že ne s každým se mi podařilo navázat ten správný kontakt, vést debatu tím správným směrem. Nikdy však vinu nepřičítám hostům, ale sobě, protože jsem tam od toho, abych rozhovor vedl tak, aby se host cítil dobře a divák se nejen bavil, ale i něco dověděl.“

Diskuse diváků
 • Sergey 29. 7. 2015 09:41

  Jsem silnej.

  Jsem silnej. Musím přežít Šípa, Donutila, Bohdalovou a Hrona. Musím, musííím !!!!…

 • Richard Wiedremann 26. 7. 2015 08:06

  Richard

  MUDr. Cajthamlová je jednou z mnoha lékařů. Proč zrovna ona je mediálně tak protěžovaná. To, co …

 • kÁNÍK jAROSLAV 17. 7. 2015 23:58

  Aha

  buď SI PAN mIRVALD SPLETL DATUM NEBO DÁVAJÍ REPRÍZU. jINAK POVEDENÝ DÍL.,

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 35 minut – Rok výroby: 2006 – ST
Žánr: Zábava
Nejbližší díly ve vysílání

pátek 31. 7.

Karel Hvížďala
Waldemar Matuška
Yvonne Přenosilová

pátek 31. 7.

Ilona Csáková
Denisa Rosolová
Lukáš Viktora

pondělí 3. 8.

J. Měšťák
D. Kobzanová
V. Martinová

Kdo je…
Karel Šíp
Karel Šíp

moderátor, scenárista

* 1. 6. 1945