Sama doma

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 38226  
Sdílet
| Poslat odkaz

Téma týdne:

Také si často stěžujete, že vás bolí nohy? Nosí nás každý den, celý život, a měly by dostat zaslouženou péči. Proto jsme se tento týden zaměřili na vše, co se našich nohou týká. Od příčin jejich bolesti, různé deformity, operace zjištěných vad až k jejich péči a pomůckám, které nám mohou ulevit.

  • V úterý by vám měl MUDr. Pavel Smetana poradit, jak reagovat na stěžování našich dětí, že je bolí nožičky. Často to nemusí být dětská výmluva, ale závažné onemocnění.
  • Ve středu se s MUDr. Tomášem Šebkem zaměříme na operativu, zejména křečových žil. Ty patří k častým chorobám dolních končetin a měli bychom se dozvědět, proč jsou k nim náchylnější právě ženy.
  • Čtvrtek je vyhrazen pro návštěvu podiatra, prof. MUDr. Stanislava Popelku, který probere různé deformity u nohou, jako jsou haluxy, propadlá klenba, bolesti hlezeního kloubu a další.

Představíme vám také novinku v péči o nohy, a to švýcarskou pedikúru, která nepoužívá frézku ani skalpel. Ukážeme vám také nejrůznější pomůcky, které by měly vašim nohám ulevit.

Ze známých osobností se můžete těšit na Zdeňka Svěráka, na koncert skupiny Epoque vás přijde pozvat Matěj Ruppert, přijdou i herci z Divadla Járy Cimrmana.

Ve čtvrtek potěšíme čtenáře detektivek, na své návštěvě České republiky si najde čas na diváky Sama doma norský spisovatel Thomas Enger, autor bestselerů Kamenný déšť nebo Fantomova bolest. Tak si jeho povídání nenechte ujít!

Vybrali jsme

Recepty

Stopáž: 90 minut – Rok výroby: 2014 – L  ZJ  HD
Žánr: Magazín
Anketní soutěž

Na našem webu nebo přímo v pořadu vyhlašujeme každý den anketní otázku.

Dnešní otázka zní: Kdy a komu jste naposledy ručně napsali dopis?

Napište nám svůj krátký příběh na adresu: anketa.sd@ceskatelevize.cz a vyhrajte!

Další díly ve vysílání
III.31
IV1
5
6
12
13
17
18
19
20
21
26
27
Novinky k pořadu

Upozornění na novinky k tomuto pořadu si přeji zasílat na e-mail: