iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 12. 2006
21:40 na ČT1

1 2 3 4 5

34 hlasů
82166
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Josef Augusta — Jolana Voldánová — Filip Rajchart

38 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Josef Augusta

  2:47 do playlistu

  Josef Augusta
  Bývalý hokejový reprezentant, trenér a dnes zastupitel Josef Augusta společně s Janem Krausem zavzpomíná na slavný hokejový zápas s Kanadou... Dále prozradí, že mu manželka zakázala, aby na lavičce žvýkal, pak co všechno si může trenér k hokejistům na lavičce dovolit, a že na hráče musí víc křičet, i když vedou 3:0, protože by mohli polevit v tempu. Dále mluví o své současné politické kariéře a politická jednání přirovnává k pořádnému hokeji.

 • Jolana Voldánová

  14:28 do playlistu

  Jolana Voldánová
  Moderátorka Jolana Voldánová mluví o tom, proč musí být ve zpravodajství vážná. Vzpomene na své začátky a to, jak se dostala do televize. Popisuje tréninky na StarDance jako fyzicky velmi náročné, trénovala až 6 hodin denně! Se svým tanečníkem si rozumněla a nejvíce se prý uvolnila až během pátého přenosu, jenže právě při něm – bohužel – ze soutěže vypadla. Kromě toho popisuje své dětství. Byla velmi vzorná a svědomitá a do patnácti let ji prý maminka vůbec nepouštěla ven. Jolaně to ale vůbec nevadilo.

 • Filip Rajchart

  31:00 do playlistu

  Filip Rajchart
  Podnikatel Filip Rajchart, který prodává pozemky na Měsíci, zase vysvětlí, jak se takové pozemky vyměřují a prodávají. Pozemky na Měsíci se prodávají už 26 let a je o ně prý velký zájem. Ukáže na mapě Měsíce Janu Krausovi, které pozemky budou jednou lukrativní. Jan Kraus poznamenal, že se tam ale zřejmě bude dost špatně žít, když tam není kyslík. Navíc k vlastnímu domu by byla potřeba ještě přistávací dráha. Jeden akr pozemku stojí 777 korun a ještě je volných 13 milionů pozemků.

Přehrát vše

Související