iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 11. 2009
21:25 na ČT1

1 2 3 4 5

288 hlasů
200760
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Roman Šmucler — Jana Plodková — Karel Herynek

42 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Roman Šmucler

  5:45 do playlistu

  Roman Šmucler
  Stomatolog Roman Šmucler má za sebou úspěšnou kariéru moderátora, ale v posledních letech se věnuje podnikání a také např. výzkumu léčby rakoviny pomocí laseru. Vzhledem k jeho činnosti v oboru estetické medicíny pohlížel na Jana Krause jako na potencionálního klienta a doporučil mu hned několik zákroků. Roman Šmucler se rozhodl vstoupit do politiky, a proto Jana Krause zajímalo, v čem vidí nedostatky našeho zdravotnictví.

 • Jana Plodková

  23:03 do playlistu

  Jana Plodková
  Herečka Jana Plodková se divákům představila ve své první velké filmové roli ve snímku Protektor, který Česká filmová a televizní akademie navrhla k nominacím na Oscara. Jan Kraus se v rozhovoru vrátil k některým jejím dřívějším výrokům v médiích o představě ideálního partnera a snažil se zjistit, jací muži Janě Plodkové nejvíce imponují.

 • Karel Herynek

  33:08 do playlistu

  Karel Herynek
  Karel Herynek je rekordmanem v jódlování na čas a také počtu falzetů za minutu. Jódluje od malička a dodnes trénuje hodinu denně. Jaké jsou styly jódlování, co je to rolování a zda je možné naučit Jana Krause jódlovat, uvidíte v tomto dílu Uvolněte se, prosím.

Přehrát vše

Související