iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 5. 2009
21:30 na ČT1

1 2 3 4 5

312 hlasů
157057
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Michal Viewegh — Kateřina Janečková — Jakub Štěrbík

42 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Michal Viewegh

  5:04 do playlistu

  Michal Viewegh
  Spisovatel Michal Viewegh je autorem románové předlohy k filmu Případ nevěrné Kláry, který natočila italská produkce a bude mít v červnu premiéru v českých kinech. Hlavním tématem příběhu je žárlivost a Jana Krause zajímalo, zda s ní má Michal Viewegh osobní zkušenost. Povídali si také o petici proti bulváru, kterou inicioval pan Viewegh společně s Markem Vašutem a podepsali ji desítky výrazných českých osobností.

 • Kateřina Janečková

  16:24 do playlistu

  Kateřina Janečková
  Mladá herečka Kateřina Janečková se nikdy nechtěla stát tváří televizního seriálu. Obávala se popularity spojené se ztrátou soukromí, ale její seriálová postava byla naštěstí natolik odlišná od její civilní podoby, že se její obavy nevyplnily. Ráda by si naopak zahrála v nějakém nízkorozpočtovém filmu a s tímto nápadem se u Jana Krause setkala s velice kladnou odezvou, ba dokonce nabídkou.

 • Jakub Štěrbík

  34:19 do playlistu

  Jakub Štěrbík
  Jakub Štěrbík je držitelem Krieglovy ceny za statečnost, kterou uděluje nadace Charty 77. V loňském roce se ohradil proti hajlujícím skinheadům, kteří ho následně napadli nožem. Za svůj život patrně vděčí kamarádovi, který mu s nasazením života přispěchal na pomoc a zabránil dalším útokům. Jakub byl několik měsíců ochrnutý a stále se léčí z následků poškozené míchy.

Přehrát vše

Související