Detail centra — Centra dramaturgie — Podávání námětů a projektů — Vše o ČT — Česká televize

Všechna centra dramaturgie

Centrum dramaturgie televizního studia Brno

Centrum dramaturgie se zaměřuje především na tzv. běžící pořady napříč programovými okruhy, věnuje se ale taky vývoji nových formátů do všech vysílacích oken s důrazem na jejich veřejnoprávní aspekt.

Současně se Centrum dramaturgie podílí na koordinaci jednotlivých Tvůrčích producentských skupin v Televizním studiu Brno.

Manažer vývoje:

Svatava Šenková

e-mail: Svatava.Senkova@ceskatelevize.cz

Dramaturgové:

Patrik Boušek
Ivo Cicvárek
Petra Fujdlová
Nora Obrtelová
Jaroslava Pešková
Martin Polák
Simona Polcarová
Iryna Shkaruba
Kateřina Šardická
Yvetta Voráčová

Další členové centra:

Kristýna Zelníčková, asistentka

Kontakt:

Kristýna Zelníčková

e-mail: kristyna.zelnickova@ceskatelevize.cz

telefon: 516 609 291


Realizované pořady:

AZ-kvíz

AZ-kvíz junior

Černá sanitka

České hlavičky

Četnické trampoty

Den D

Back Beat

Dobré ráno

Divadlo žije

Do roka a do dna

Elia Cmíral: part 1

Folklorika

Hýbánky

Jogínci

Korunní princ

Kuchařská pohotovost

Malá farma

Manéž Bolka Polívky

Na houby

Památky na prodej

Sama doma

Slovácká suita

Styl

Pohádky pana Donutila

Za našima humny

Záhady Toma Wizarda

Zlatá lýra

Zlatý oříšek

Zlín film festival – Galavečer, Festivalové minuty

Baťa Tomáš, živý

Miroslav Vitouš – jazzová legenda

Exkurze aneb Historie současnosti

Zlínský klenot

Poslední primabalerína

Krajinou vína

Tunel pod dějinami

Případ pro ombudsmanku

Pět statečných

Evropský architekt Bohuslav Fuchs

Terčin zvířecí svět

 

Eva Jiřičná

Filharmonie Brno – Lenora

Herní slabikář

Pohybovky Pavla Kříže

Putování s párou

Radostná cesta aneb 70 let s divadlem Radost

To se ví

V karavanu po Slovensku

Život na třetí

 

Záznamy koncertů, divadelních představení:

Vévodkyně a kuchařka

Mrtvé duše

Laco Deczi & Celula New York

Kafka Band

Schubert – Winterreise

Vyhnání Gerty Schnirch

Je třeba zabít Sekala

Michal Ambrož a Hudba Praha

Příhody lišky Bystroušky

Janáček, Berio, Schumann – lidové písně

David Koller: live

Magdalena Kožená a Collegium 1704

Její pastorkyňa

Čas je mý Kuře v hodinkách

Oceněné pořady:

Jogínci na cestách – S jógou za zvířaty (režie: P. Šimák)

Sportfilm Liberec 2016 – kategorie Děti a sport


Korunní princ (režie: K. Janák)

Hlavní cena od Dětské evropské poroty na 21. ročníku mezinárodního filmového festivalu v saském Chemnitzu (2016)


Elia Cmíral: part 1 (režie: P. Kaňka)

Prix Jury na Arts&film v Telči (2015)


Kvarteto

Cena Višegrádského fondu (2015)


Mária & Mária (režie: J. Plachý)

Zvláštní cenu poroty (Commended) na Grand Prix Circom Regional v Dundalku (2015)


Tichá píseň Javorů (režie: J. Vondrák)

Prix Jury na festivalu Arts & Film v Telči (2014)


Na houby: Lysohlávky až nakonec (scénář a režie: P. Jirásek)

Cena hejtmana Moravskoslezského kraje na TUR FILM OSTRAVA 2012


Kuchařská pohotovost (režie: D. Hrubá)

Čestné uznání Festival Zlatý hrozen Znojmo (2011)

Odkazy k relevantním webovým stránkám:

www.ceskatelevize.cz/brno
www.facebook.com/pomuzeme


Notice: Undefined index: noresearch in /home/czechtv/czechtv/data/smartyCompiled/boss/%%4E^4E1^4E17F2F7%%footer2011.tpl.php on line 238