V hlavních rolích

Jiří Mádl
Jiří Mádl

Petr Svoboda

Potřebuje dělat práci, která má smysl. Na stavebním úřadě jeho rozhodnutí nic neznamenala. Vždycky se našel někdo, kdo měl přednost. Vyšší zájmy a podobně. Proto šel k policii. Vyhovovalo to jeho smyslu pro spravedlnost. Chtěl hrát fair - aby to mělo smysl. Ale narazil i tady.


Eliška Křenková
Eliška Křenková

Lucie Svobodová

Petrova žena. Ví, koho si vzala. Petr je paličatý, ale váží si ho. Vždycky si ho vážila. Ale žít s ním není lehké. Mají dítě a už kvůli němu si zaslouží trochu klidu. Trochu pohodlí. Chtějí pro něj přece to nejlepší – oba dva. Co je na tom špatného?


Štěpán Benoni
Štěpán Benoni

Vítek Brázdil

Petrův přítel. Znají se už od školy. On je nepřímo odpovědný za to, že se Petr dal k policii. Teď vyšetřují spolu. Vítek má tah. Umí jít po případu hlava nehlava. Ale zároveň je u policie už nějaký ten rok. Není hloupý - je mu jasné, že jsou věci, do kterých nemá cenu šťourat. Stejně by ničeho nedosáhl. A do výslužby mu chybí jen pár roků.


Aleš Bílík
Aleš Bílík

Marek Hanuš

Petrův přítel. Zná i Vítka. Chce pracovat a vést slušný život. Nemá ambice jako Petr. Nebojuje za lepší svět. Ale svět ho bohužel nechce nechat na pokoji. Jeho šéf ho nutí podepsat protiprávní rozhodnutí. Vyšší zájmy. A Vítek se musí rozhodnout. Na jedné straně je tlak, hrubá síla, která se nepozorovaně spojuje s Markovou zodpovědností vůči rodině, na druhé straně jeho svědomí. K čemu bude život, když v něm ztratí sebe?


Martin Havelka
Martin Havelka

Ivan Rezner

Petrův šéf na kriminálce. Muž, který chtěl mít moc, vliv a peníze. Všechno to má, ale stal se součástí systému, kolečkem v soukolí. Teď musí krýt ostatní. Lidi, na kterých je závislý, protože oni na oplátku kryjí jeho. Nejsou to přátelé, i když se tak tváří. Těžko říct, co vlastně jsou. Vždycky je lehčí poznat nepřítele. Tam je to jasné. Jeho nepřítelem je Petr.


Dále hrají

Martin Pechlát Martin Pechlát Rostislav Valenta
Robert Řasa Robert Řasa Martin Svoboda
Jan Novotný Jan Novotný Jaroslav Kempný
Tomáš Turek Tomáš Turek hejtman
Luboš Veselý Luboš Veselý Mjr. Filip Suchý
Petra Špalková Petra Špalková státní zástupkyně
Anna Thu Nguyenová Anna Thu Nguyenová Le Hong Tham
Robert Mikluš Robert Mikluš Fík
Jacob Erftemeijer Jacob Erftemeijer Turek
Justin Svoboda Justin Svoboda Michal Zajíček
Jana Polášková Jana Polášková Renata Šubrtová
Pavla Beretová Pavla Beretová právnička Vránová
Jan Hájek Jan Hájek Milan Smrček
Ernesto Čekan Ernesto Čekan Arnold Horvath
Tomáš Dastlík Tomáš Dastlík Hudeček
Roman Luknár Roman Luknár Jiří Svoboda
  • a další