V šumavských končinách se objevila vzteklina. Jak nákaza souvisí s místní dvojnásobnou vraždou?
Režie: Tomáš Bařina. Scénář: Jan Stehlík. Hrají: Kryštof Hádek, Johana Matoušková, Jan Vlasák, Leoš Noha a další.

Přehled dílů

6 dostupných
Stopáž58 minut

Epizoda 1/6

Mladý vědec přijíždí do jihočeské vesnice zjistit příčinu nákazy nebezpečným virem. Souvisí nákaza s dvojnásobnou vraždou v okolních lesích?

10. 1. 2018 na ČT1
Stopáž60 minut

Epizoda 2/6

Šumavská obec Bučina je paralyzována výskytem vztekliny. Po zveřejnění šokující informace, že za dvojnásobnou vraždou u lesní chaty může být medvěd, mají virologa Pavla Rogla všichni za blázna – dokud se ovšem neukáže, že měl pravdu. Komu nebezpečná šelma utekla? A kdo tahá v pozadí za nitky?

17. 1. 2018 na ČT1
Stopáž56 minut

Epizoda 3/6

V Bučině někdo vypustí další vzteklou lišku. Záchrana dvou malých chlapců sice udělá z Pavla Rogla hrdinu a smíří ho s celou vesnicí, ale tím jeho problémy zdaleka nekončí. Rodící se milostný vztah s Gábinou utrpí první šrám. A tajemná osoba v pozadí likviduje nepohodlné svědky…

24. 1. 2018 na ČT1
Stopáž57 minut

Epizoda 4/6

Pátrání po pachateli vražd staví do cesty další znepokojivé skutečnosti. Starého Pudila zabijí vlastní psi nakažení vzteklinou. Proč pachatel zanechává na svých obětech symbolická znamení? Kdo vylákal sestru Gábiny v noci na lesní chatu? A usmíří se Pavel s Gábinou?

31. 1. 2018 na ČT1
Stopáž58 minut

Epizoda 5/6

Konečně bylo objeveno Honyšovo tělo. A to dokonce s další mrtvolou, která je ovšem daleko staršího data. Stopa vede do historie zaniklé vesnice. Pavel Rogl se ocitá v nebezpečí života, ze kterého mu pomůže nečekaný příchozí. Zatkne konečně policie unikajícího vraha? Anebo se počet jeho obětí ještě rozšíří?

7. 2. 2018 na ČT1
Stopáž62 minut

Epizoda 6/6

Smyčka kolem Machara se definitivně uzavřela. Historie konečně vydává své svědectví a odhaluje hrůznou skutečnost. Pavel Rogl se ocitá v ohrožení života…

14. 2. 2018 na ČT1

Napište nám