Účinkují

Richard Krajčo
Richard Krajčo

pplk. Tomáš Krása

Policista v protikorupčním útvaru se silným smyslem pro spravedlnost, ale s nulovým pudem sebezáchovy. Toho se snaží využít jeho nadřízení, a tak se Tomáš stává figurkou ve hře o miliardy, kde nejsou žádná pravidla a mantinely. Jeho spoluhráčem je investigativní novinářka Simona. Její trumfy ale na výhru stačit nebudou, protože tady vítězí jen falešní hráči. Tomáš je tělem i duší rváč, je schopen a ochoten udělat cokoliv, aby odhalil aktéry v korupční kauze, a nezastaví ho ani fakt, že jedním z podezřelých je jeho tchán.


Anna Fixová
Anna Fixová

Simona Burešová – novinářka

Investigativní novinářka, odvážná a emancipovaná mladá žena. Tomáš je pro ni víc, než dlouholetý kamarád, i když je ženatý. Ve vztahu mají jasná pravidla - práce a sex. Simona jde v životě do všeho s odvahou, spoléhá na to, že jí žádné nebezpečí nehrozí, protože je novinářka a novináři se nevraždí. A kdyby se vraždili, znamenalo by to ohrožení demokracie. Na vlastní kůži ale pocítí, že lidé, o nichž neohroženě píše, si to nemyslí. Tomáš si uvědomuje, že ji nechtěně stáhl do nebezpečí a snaží se ji ochránit. Přitom docela zapomene chránit sám sebe.


Ondřej Vetchý
Ondřej Vetchý

Židlický

Tajemný muž, který dokáže všechno zjistit a zařídit. Jeho služeb využívají mnozí. S nadsázkou by bylo možné ho označit dokonce jako dvojitého agenta. Jedním z objektů jeho zájmu se stane policista Tomáš, jemuž se do rukou dostane poněkud podezřelá smlouva. Netuší, že díky náhodě, spojené s dopravní nehodou, se ocitne v nebezpečí nejen Tomáš, ale i jeho nejbližší.


Miroslav Donutil
Miroslav Donutil

Zdeněk Morávek

Významný poslanec opoziční politické strany; doufá, že bude příštím premiérem a k tomu, aby byl patřičně „vyzbrojen“, využívá také služeb všeho schopného muže, jakým je Židlický.


Tomáš Töpfer
Tomáš Töpfer

Josef Macháček (otec Ireny)

Otec Tomášovy manželky Ireny. Na rozdíl od Tomáše má pud sebezáchovy silně vyvinutý, takže před spravedlností včas uteče někam do zahraničí. Samozřejmě s sebou odveze také svou dceru Irenu, protože ví, že v dnešní době může díky technickým vymoženostem sledovat každý každého a dobře tuší, že tady půjde o život. Nejen Tomášovi.


Martin Finger
Martin Finger

Smrček – šéf zvláštního týmu

Velitel útvaru, Tomášův kolega a parťák, na nějž je vždycky spoleh. Tomáš mu věří a nepřipouští, že by se takový policista mohl objevit na druhé straně barikády.