Classic Prague Awards 2017

Přímý přenos slavnostního udílení prestižních Cen klasické hudby 2017 z Obecního domu v Praze. Účinkují: P. Černoch – zpěv, P. Ries – kontrabas, J. Kučera – klavír, Epoque Quartet a Belfiato Quintet. Uvádí D. Mareček. Režie S. Vaněk

Classic Prague Awards přinášejí do České republiky prestižní ceny udělované v kategoriích klasické hudby. Doposud se takové ocenění u nás neobjevilo a vzhledem k tomu, jak bohatá a kvalitní je česká scéna klasické hudby, se pořadatelé rozhodli to změnit. Za pomoci mnoha profesionálů z celého světa umění vytvořili koncept, kterým oslovují širokou veřejnost – nejen profesionální hudebníky, ale i milovníky hudby a posluchače, a představují jim to nejlepší, co v našich končinách mohou vidět a slyšet.

Ceny Classic Prague Awards se budou udělovat každoročně hned v několika kategoriích. Do soutěže se může přihlásit každý umělec, který má v daném roce prokazatelnou aktivní činnost v rámci stanovených kategorií. Garancí kvality jsou pak pečlivě vybrané specializované poroty, které rozhodují o výsledcích v jednotlivých kategoriích.

Stopáž85 minut
Rok výroby 2018
 L HD
ŽánrHudba