Host: Jakub Hrůša – Týden: kniha Šikmý kostel Karin Lednické, splitting recenze seriálu My děti ze stanice ZOO, nové album kapely Kill The Dandies – Fenomén: Lawrence Ferlinghetti

Obsah dílu

Přehrát vše

Dirigent Jakub Hrůša, momentálně aspirující hned na několik ocenění, se zjevně stává další nepřehlédnutelnou osobností v řadě českých dirigentů, kteří získali světový věhlas. Šéfdirigent Bamberských symfoniků, hlavní hostující dirigent České filharmonie, neúnavný propagátor českých skladatelů ve světě a nyní dokonce i badatel – tím vším je Jakub Hrůša, Host ArtZóny.

V rubrice Týden představíme knižní bestseller Karin Lednické Šikmý Kostel, nabídneme splitting recenzi seriálu My děti ze stanice ZOO, který právě vysílá HBO, a přineseme také recenzi aktuálního alba Your Blood In My Veins kapely Kill The Dandies.

Na konci února odešel ve věku 101 let básník Lawrence Ferlinghetti, který se nesporně stal jedním ze symbolů beat generation, ačkoli sám se za beatnika nepovažoval. Jaký je jeho kulturní a myšlenkový odkaz a kým skutečně Ferlinghetti byl – o tom budeme hovořit se spisovatelem Jáchymem Topolem a publicistou Josefem Rauvolfem ve Fenoménu ArtZóny.

Stopáž52 minut
Rok výroby 2020
 P ST HD
ŽánrMagazín