Talk show Jana Krause (2010). Hosté: L. Vlasáková, J. Tomsa a I. Virtová. Režie V. Nouzák

Obsah dílu

Přehrát vše

Pozvaní hosté:
Lenka Vlasáková – herečka
Jaroslav Tomsa – legendární kaskadér
Irenea Virtová – nejmenší Češka

Klikněte pro větší obrázek

Filmová a divadelní herečka Lenka Vlasáková byla oceněná Českým lvem za roli ve filmu Lea a v současné době ji diváci znají jako hlavní postavu úspěšné komedie Ženy v pokušení. Lenka Vlasáková pochází z neherecké rodiny a Jana Krause zajímalo, co ji přivedlo na dráhu herečky a kdo stál u začátku její kariéry. Dozvíte se také, jak Lenka Vlasáková vychovává své děti a co je pro ni největší pochvala.

Klikněte pro větší obrázek

Jaroslav Tomsa je ikonou českých kaskadérů, který se k práci kaskadéra dostal díky boxerské a hokejové minulosti. Hrál v desítkách českých filmů, např. v legendárním snímku Limonádový Joe. Jak se dá profese kaskadéra naučit, kde sbíral Jaroslav Tomsa zkušenosti? A padá se stále při pádech do krabic?

Klikněte pro větší obrázek

Irenea Virtová je předsedkyní sdružení pro lidi malého vzrůstu. Musí denně překonávat překážky, o kterých většina lidí jako o překážkách neuvažuje. S Janem Krausem si povídali o tom, jak může vybírat peníze z bankomatu, jak má upravené auto a domácnost a jak by mohla společnost lidem s malým vzrůstem pomoci.

S kým jste se nejvíc uvolnili?

11 % Lenka Vlasáková 5 % Jaroslav Tomsa 84 % Irenea Virtová
Stopáž42 minut
Rok výroby 2010
 ST
ŽánrZábava