38 minut

16. březen 2007

Obsah dílu

Ljuba Skořepová — Vít Vomáčka — Radek Hudousek

Části dílu

02:42
Ljuba Skořepová
  Herečka Ljuba Skořepová Janu Krausovi řekne vše o svém novém pořadu – one woman show. Prozradí, že se před každým představením pokřižuje, a že v Národním divadle hraje už 60 let. Dnes vystupuje v různých divadlech asi 9× za měsíc. Kromě toho se věnuje psaní knížek a astrologii. Co se týče životosprávy, tak tu prý nemá žádnou – nemá ani čas se v klidu najíst. Dále komunikuje se skřítky, kteří jí v různých situacích pomáhají. Když je poprosí, vyjdou jí vstříc. Nefungují ale na úředníky.
  18:21
  Vít Vomáčka
   Ing. Vít Vomáčka, starosta obce Kravaře v Čechách, je svérázný starosta. V této funkci je už 16 let a mimo to občas řídí obecní autobus. Momentálně žije u maminky a jeho největší zálibou je právě práce starosty. Když se chce pobavit, dá si fernet a zajde někam s hezkou ženou. V Kravařích mají malou nezaměstnanost a svou vlastní dopravní společnost.
   29:04
   Radek Hudousek
    Radek Hudousek, vítěz ankety „Sestra roku“, vysvětlí, jaké je to být zdravotním bratrem a proč si tuto práci vlastně vybral. Na zdravotní škole se mu líbilo, byl totiž sám kluk mezi 33 holkama. I v práci se mu líbí. Nakonec se se zdravotní sestřičkou i oženil.
    Přehrát celé video
    Stopáž39 minut
    Další díl
    23. březen 2007

    Napište nám