Talk show Jana Krause (2007). Hosté: P. Bobek, P. Nesvačilová a J. Klimeš. Režie V. Nouzák

Obsah dílu

Přehrát vše
Pozvaní hosté:
Pavel Bobek, zpěvák
Petra Nesvačilová, herečka - premiéra filmu Pusinky
Jeroným Klimeš, psycholog, odborník na vztahy
Klikněte pro větší obrázek Pavel Bobek v pořadu zavzpomíná na doby, kdy zpíval anglicky. Mluví o rekenrolu i o country a také o tom, jak a proč začal zpívat česky. V pořadu samozřejmě také jednu písničku zazpívá. Kromě toho mluví s Janem Krausem o manželství a o vztazích. Podle jeho teorie si má chlap 40 let užívat a pak se oženit. Svobodný život ho prý vždycky bavil. Dále prozradí, že má rád stará auta a domy.
Klikněte pro větší obrázek Petra Nesvačilová vypráví, jak se dostala do Prahy – s batohem a svačinou. Odjela sem tehdy na konkurz do divadla Na Zábradlí. Teď už studuje FAMU a zahrála si v novém filmu Pusinky. Kvůli roli musela dokonce ztloustnout 10 kilogramů. Prozradí, proč je tak veselá a pořád se směje. Baví ji i točit dokumenty.
Klikněte pro větší obrázek Psycholog Jeroným Klimeš Janu Krausovi naznačí leccos o rozchodech a o opakování stejných chyb. S jakými problémy za ním klienti nejčastěji do poradny chodí a co jim radí. Dále vysvětlí, proč si lidé stále dokola hledají stejné partnery – často je to problém, který si neseme ze svého dětství.

S kým jste se nejvíc uvolnili?

12 % Pavel Bobek 67 % Petra Nesvačilová 21 % Jeroným Klimeš
Stopáž38 minut
Rok výroby 2007
 ST 4:3
ŽánrZábava