Talk show Jana Krause (2007). Účinkují: D. Stehlíková, B. Ziková a M. Ruppert. Režie V. Nouzák

Obsah dílu

Přehrát vše
Pozvaní hosté:
Džamila Stehlíková, ministryně bez portfeje
Matěj Ruppert, zpěvák
Blanka Ziková, nejslavnější a nejstarší 76letá fanynka fotbalové ligy
Klikněte pro větší obrázek Džamila Stehlíková, ministryně bez portfeje vysvětlí, co všechno ve vládě dělá a jaký je její hlavní zájem. Prozradí, jak se z Kazachstánu dostala až do České republiky a jaké jsou hlavní rozdíly mezi její rodnou zemí a tou naší. V České republice jí nejvíce učarovaly Severní Čechy. Zajímavé je i srovnání počasí u nás a v Kazachstánu. Je zvyklá na mnohem větší zimy, teploty někdy dosahují až minus 40 stupňů.
Klikněte pro větší obrázek Zpěvák Matěj Ruppert řekne, jak se vlastně dostal ke zpívání. Pomohla mu k tomu účast v televizní soutěži, ale také náhoda. Vystudoval střední pedagogickou školu, kde se mu moc líbilo, protože na celý ročník připadalo jen pět kluků. Také vysvětlí, že jeho mezera mezi zuby nemá žádný vliv na to, jak zpívá, i když v některých situacích ho docela zlobí. Nejvíc se to projevuje, když si dá sypaný čaj.
Klikněte pro větší obrázek Nejvěrnější fotbalová fanynka Blanka Ziková popíše, jak se vlastně dostala k fotbalu. Jako malou holku ji tam brával tatínek a jí se ta hra (a hlavně hráči) nakonec zalíbili. Nejvíc ze všech se jí líbí Pavel Kuka a kdyby byla o padesát let mladší, klidně by se ucházela o jeho přízeň. Z hovoru je vidět, že paní Blanka Ziková fotbalu rozumí víc, než kdejaký muž.

S kým jste se nejvíc uvolnili?

6 % Džamila Stehlíková 27 % Matěj Ruppert 67 % Blanka Ziková
Stopáž38 minut
Rok výroby 2007
 ST 4:3
ŽánrZábava