41 minut

26. ledna 2007

Obsah dílu

Jan Novák — Sára Saudková — Šárka Holá

Části dílu

03:11
Jan Novák
  Spisovatel Jan Novák prozradil, proč a za jakých okolností jeho rodina emigrovala – jeho tatínek totiž údajně několik let vyhrával ve Sportce na základě číselného systému, který vymyslel. Pravda byla trochu jiná, a tak během dovolené v zahraničí oznámil rodině, že se do Čech už nemohou vrátit. Sám Jan Novák se v Americe (kromě psaní knih a scénářů) věnoval například také práci pro bezpečnostní agenturu, která převáží peníze. Spisovatel také zavzpomíná na spolupráci s Milošem Formanem a na své přátelství s Josefem Škvoreckým, který objevil jeho spisovatelský talent.
  19:26
  Sára Saudková
   Sára Saudková prozradila, jaká je matka – stará se totiž už o 3 děti. Do divadla Ponec přinesla nejmladšího z nich, půlročního Honzíka. Ten byl celou dobu hodný, zvlášť, když ho choval Jan Kraus. Sára Saudková také řekla, že i když už dávno nejsou s Janem Saudkem partneři, stará se o jeho veškerý majetek – je jeho pravou rukou. Dále názorně popsala, jak vznikají její vlastní fotografie. Prvotní nápad dostane ve snu a pak fotografii zrealizuje.
   35:31
   Šárka Holá
    Majitelka nejkrásnějšího těla na světě, Šárka Holá Janu Krausovi popsala, jak vypadá soutěž, které se nedávno zúčastnila. Díky vítězství v ní se může pyšnit tím, že má nejhezčí tělo na světě. Dále Janu Krausovi ochotně vysvětlila, jak vypadá její trénink a jak se liší jednotlivá období jejího sportovního života. Momentálně se nachází ve fázi „přibírání“ – potřebuje přibrat a zase se obalit svalovou hmotou. Kromě toho se diváci dozví, že pracuje v elektrárně a co tam zabezpečuje.
    Přehrát celé video
    Stopáž38 minut
    Další díl
    2. února 2007

    Napište nám