Uvolněte se, prosím

5. leden 2007

39 minut

5. leden 2007

Obsah dílu

Kateřina Konečná — Patrik Hezucký — Dagmar Damková

Části dílu

04:05
Kateřina Konečná
  Kateřina Konečná, poslankyně KSČM, která je ve sněmovně od svých 21 let, do politiky vstoupila proto, že chtěla věci měnit. Nejvíc jí záleží na tom, aby byl mír a lidé mohli v klidu pracovat. Prozradila na sebe, že i její rodiče byli komunisté a že ji stejně žádný volební program jiné strany nezaujal. Nesouhlasí s tím, aby ČR posílala své vojáky bojovat do ostatních zemí a kdyby se stala ministryní zahraničí, hned by je „odvelela“ zpátky domů. Diváci se také dozvědí, s kým si v parlamentu zajde na kávu.
  18:38
  Patrik Hezucký
   Moderátor Patrik Hezucký Janu Krausovi podrobně popsal, jak to vypadá, když se s ním rozejde dívka. Prý se dlouho trápí, odvykací kúra je krutá a bolestivá. Navíc se snaží vztahy zachraňovat a přemlouvat bývalé partnerky, aby se k němu vrátily. Prozradil na sebe i to, že si v té době vždy najde nějakou převoznici, která má za úkol jeho trápení zmírnit. Kromě toho diváci uslyší, že Patrik Hezucký umí trochu francouzsky, protože dva roky studoval díky stipendiu ve Francii.
   32:57
   Dagmar Damková
    Mezinárodní a ligová rozhodčí Dagmar Damková dříve hrála fotbal a pak se stala rozhodčí. Jana Krause zajímalo, jak se k ní chovají hráči a jestli jí někdy i nadávají. Kromě toho prozradila, že rozhodčí jezdí na semináře na Kanárské ostrovy, kde, jak doplnil Jan Kraus, se učí na písknutí běhat do vody.
    Přehrát celé video
    Stopáž39 minut
    Další díl
    12. leden 2007

    Napište nám