Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V tomto dílu jste viděli:

Audi A3 Cabrio > Prémiový kabriolet
AUTOMOBILY
Audi A3 Cabrio > Prémiový kabriolet
Možná jste si už všimli, že auta se neustále zvětšují a díky tomu se otevírají i nové možnosti. Proto mohla vzniknout i otevřená verze Audi A3. Auto s délkou čtyři a čtvrt metru disponuje typickými stylistickými znaky Audi.
Bezpečnostní fólie
RADÍME
Bezpečnostní fólie
Na pohled by se mohlo zdát, že všechny skla v našem automobilu jsou stejná. Ale není sklo jako sklo. Některé rozbijete bez problému, u druhého už to tak snadné není. Ptáte se proč?
Suzuki Bandit 650 ABS
MOTOCYKLY
Suzuki Bandit 650 ABS
Suzuki Bandit je ikonou mezi nahatými motorkami. A právě loupežník stál v polovině devadesátých let u začátku vlny naked biků. Výrazně nová technika se pod nádrž dostala předloni, kdy koncepce vzduchem a olejem chlazeného motoru nestačila tempu jednadvacátého století a válce začala chladit voda.
Dlouhodobý test Peugeot 308 SW, 2.díl
AUTOMOBILY
Dlouhodobý test Peugeot 308 SW, 2.díl
S Peugeotem 308 SW jezdíme v rámci dlouhodobého testu už od března. Po téměř deseti tisících najetých kilometrech je tedy načase podívat se na toto auto opět podrobněji.
Čtvrtý model Bugatti
AUTOMOBILY
Čtvrtý model Bugatti
Do repertoáru vozu Bugatti Veyron patří mnoho nej. Jedním z nich je hodnota nejvyšší rychlosti 407 kilometrů za hodinu, dalším výkon 1001 koňská síla a opomenout nelze ani cenu, která přesahující hranici třiceti milionů korun.
Výstavní Tatra
HISTORIE
Výstavní Tatra
Dnes se vypravíme za člověkem, který svůj život nerozlučně spojil s automobily značky Tatra. A samozřejmě, že se jednou z Tatrovek také projedeme.
Stopáž26 minut
Rok výroby 2009
 P ST
ŽánrMagazín