Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V tomto dílu jste viděli:

Jaguar XF 2.7D - Komfortní i sportovní
AUTOMOBILY
Jaguar XF 2.7D - Komfortní i sportovní
Jaguar je značka opředená bohatou minulostí. Možná ale právě její těsné spojení s tradicí ji v posledních letech tak trochu brzdí. Situaci má změnit nový Jaguar XF, který se řadí do vyšší střední třídy, kde se staví po bok například BMW řady 5, Mercedesu třídy CLS nebo třeba Lexusu GS.
Nový hybridní Prius
AUTOMOBILY
Nový hybridní Prius
V minulém roce jsme podrobili dlouhodobému testu Toyotu Prius. Moc se nám líbila a tak jsme byli zvědavi na jejího následovníka. Třetí generaci hybridní Toyoty, která se vyrábí v ekologicky orientovaném závodu v japonské Tsutsumi, jsme měli možnost nedávno vyzkoušet v okolí Stockholmu.
Vybíráme ojetý vůz
AUTOBAZAR
Vybíráme ojetý vůz
Ne každý motorista si může dovolit koupi nového vozu a tak nezbývá, než se rozhlédnout po nějaké ojetině. Ovšem při koupi vozu z druhé ruky bychom měli být vždy na pozoru. Proto jsme si připravili několik tipů, co všechno zkontrolovat, aby bylo auto po všech stránkách v pořádku.
Mazda 3 – i-stop
AUTOMOBILY
Mazda 3 – i-stop
Mazda pro svůj model nižší střední třídy s názvem Tři připravila nový motor, který jsme vyzkoušeli v okolí Berlína. Jedná se o zážehový dvoulitr, jehož standardní výbavou je nejen přímé vstřikování paliva, ale také systém automatického vypínání a startování. Mazda pro tento systém vymyslela označení i-stop.
Škoda 706R
HISTORIE
Škoda 706R
Možná si ještě pamatujete na historický červenobílý autobus s kterým jsme se svezli v jednom ze starších vysílání. Rok se sešel s rokem a my jsme se opět vydali na jih Čech za partou nadšenců, která kromě tohoto autobusu má ještě mnoho co ukázat. Dnes představíme nákladní automobil Škoda 706 R.
Journeyman Gladiator  X5
MOTOCYKLY
Journeyman Gladiator X5
Nový Journeyman Gladiator X5 je už třetí generací tohoto modelu, která se stejně jako předchozí dělá ve dvou verzích, běžné a prodloužené s delší konstrukcí pro pohodlnější posezení dvou osob.
Stopáž27 minut
Rok výroby 2009
 P ST
ŽánrMagazín