Petr Šimek a Aleš Valenta Auto Moto Revue je druhým nejstarším stále vysílaným pořadem České televize. Starší už jsou jen Branky Body Vteřiny. Vždy to byl pořad, který divákům radil. Nejen jaké auto nebo motorka mají jaké vlastnosti, co vydrží a jakou mají spotřebu. Ale také třeba co je nového v silničním zákoně, jak postupuje výstavba dálnice. Důležitými informacemi byly „besipácké“ rady, čili jak bezpečně jezdit, kde neudělat chybu.

Kdysi bylo důležité, čím nakonzervovat spodek auta a jaké udělátko zabrání oslňování protijedoucími auty. Tyhle receptářské rady už dnes nejsou na pořadu dne. I když… Koncept zábavného pořadu včetně vtipného příběhu, realizovaný v posledních letech, se také ohlasem diváků přeměnil. Změnil se také vysílací čas. Ukázalo se, že divák motorista uvidí rád svůj tradiční pořad v tradičním čase, a tím je sobota poledne. A že uvítá víc těch rad.

Stálými průvodci pořadem zůstávají Petr Šimek a Aleš Valenta. Motorkáři se mohou těšit na postřehy a ukázky Mirka Lisého. Daleko víc bude zahraničních reportáží. Zkrátka, Auto Moto Revue jde blíž ke svým divákům.

Teaser

Teaser