Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V tomto dílu jste viděli:

Alfa Mito 1,4T
AUTOMOBILY
Alfa Mito 1,4T
Nezaměnitelný italský styl. Duch klasických italských sportovních vozů. K tomu bohatě vybavený interiér. Důraz na bezpečnost. To všechno v sobě má Alfa Mito.
Za volantem Yetiho
AUTOMOBILY
Za volantem Yetiho
Yeti. Tak se jmenuje zatím nejnovější model mladoboleslavské automobilky. Svoji výstavní premiéru si odbyl letos na ženevském autosalónu a poprvé jsme se s ním krátce svezli v Norsku, během posledních továrních testů. Podruhé jsme na setkání s Yetim zamířili začátkem června do nádherného prostředí Julských Alp ve Slovinsku.
Centrální mozek silnic a dálnic
BEZPEČNOST
Centrální mozek silnic a dálnic
Je čas dovolených a mnozí z nás vyrážejí za vytouženým odpočinkem automobilem. O to, abychom bezpečně, plynule a bez problémů dorazili do cíle, se musíme především postarat my sami, nicméně v mnohém nám k pohodovějšímu a rychlejšímu cestování mohou dopomoci aktuální dopravní informace, které se pro celou Českou republiku shromažďují ve špičkově vybaveném Národním dopravním informačním centru v Ostravě.
Páté Polo
AUTOMOBILY
Páté Polo
Možná se vám to bude zdát těžko uvěřitelné, ale Volkswagen Polo letos slaví 34.narozeniny. Ano, je tomu skutečně tak. První generace tohoto vozu se objevila v roce 1975 a letos představil výrobce již pátý vývojový stupeň tohoto vozu. Ten se nyní objevuje také na českém trhu.
Jak se měří emise v ovzduší
ZAJÍMAVOSTI
Jak se měří emise v ovzduší
Speciální pojízdné laboratoře na měření čistoty ovzduší můžete potkat na mnoha místech naší republiky. My jsme se vypravili za několika, které fungují v rámci projektu, jehož cílem je zjistit znečištění ovzduší v závislosti na plynulosti provozu. Pojďme se podívat, co všechno se v rámci tohoto výzkumu měří?
Honda CBR 1000 RR Fireblade
MOTOCYKLY
Honda CBR 1000 RR Fireblade
První ohnivé ostří CBR 1000 RR Fireblade vyslala Honda na svět v roce 1992 a od konce devadesátých let se vývoj soustředí na postupné seskupení těžiště do středu motorky, protože tak je to pro ovládání správně a tak to má být.
Stopáž27 minut
Rok výroby 2009
 P ST
ŽánrMagazín