Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V tomto dílu jste viděli:

Lexus IS 250
AUTOMOBILY
Lexus IS 250
Lexus IS je trochu opomíjený sportovně laděný sedan střední třídy. V testu si ukážeme, že je to možná škoda. Zejména, když máte co do činění s verzí IS 250, které pod kapotou ševelí vidlicový šestiválec.
Mercedes-Benz B 170 NGT: závěr dlouhodobého testu
AUTOMOBILY
Mercedes-Benz B 170 NGT: závěr dlouhodobého testu
Dvouměsíční test modelu Mercedes-Benz třídy B na zemní plyn je u konce. Nám už tedy zbývá jen bilancovat. Co se nám líbilo a co naopak ne? Tady je naše shrnutí dlouhodobého testu.
Co dělat při nehodě II.
RADÍME
Co dělat při nehodě II.
Dnes pokračujeme v našem malém seriálu o dopravní nehodě a hlavně o záznamu dopravní nehody. Převážná část formuláře je zcela jasná a pokud budeme postupovat podle kolonek, neměli bychom udělat chybu. Pojďme se teď blíže podívat na ty části, kde můžeme udělat zcela zásadní chyby.
Omlazené Octavie
AUTOMOBILY
Omlazené Octavie
Škodovka dokončila omlazovací proces modelové řady Octavia. S pozměněnými verzemi RS a Scout, které měly premiéru na autosalonu v Brně, jsme se svezli v okolí Budapešti.
Dinli Centhor 700
MOTOCYKLY
Dinli Centhor 700
Továrna Dinli Metal Industrial vznikla v roce 1983 a zpočátku vyráběla komponenty pro průmysl motorových vozidel jihovýchodní Asie. Během dalších let nabírala zkušenosti, například se zpracováním materiálů a v šestadevadesátém vyjela z Dinli první čtyřkolka.
Autosalon Brno 2009
NAVŠTÍVILI JSME
Autosalon Brno 2009
Začátkem června jsme s kamerou vyrazili na brněnské výstaviště, kde se navzdory krizi automobilového průmyslu přece jen konal Autosalon Brno 2009. Neúčast většiny importérů světových značek, které na výstavišti zastupovali jen lokální dealeři, akci pochopitelně poznamenala, nicméně i tak si návštěvníci přišli na své.
Stopáž27 minut
Rok výroby 2009
 P ST
ŽánrMagazín