Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V tomto dílu jste viděli:

Seat? Ano, Exeo!
AUTOMOBILY
Seat? Ano, Exeo!
Ne, nenechejte se zmást, to není začátek testu předchozí generace Audi A4, jak by se mohlo z tohoto pohledu zdát. Dnes se svezeme s novinkou značky Seat – modelem Exeo.
Škoda Yeti - předpremiérové testování
AUTOMOBILY
Škoda Yeti - předpremiérové testování
Jako jediní čeští novináři jsme měli možnost zúčastnit se jedné z posledních fází testování Škody Yeti před jejím příchodem na trh – takzvaných verifikačních zkoušek předsériových vozů v Norsku.
Ferrari 308 GTS
HISTORIE
Ferrari 308 GTS
Vlastnit Ferrari nemusí nutně znamenat, že máte na kontě osmimístné a vyšší částky. To ostatně dokazuje i František Stöhr se svým Ferrari 308 GTS.
Co dělat při dopravní nehodě
RADÍME
Co dělat při dopravní nehodě
Pro mnohé motoristy je to stále novinka – formulář s názvem “záznam o dopravní nehodě”. My se v našem malém seriálu zaměříme na to, jak s ním pracovat a na co si při jeho vyplňování dát pozor.
Hybridní Lexus RX 450h
AUTOMOBILY
Hybridní Lexus RX 450h
Jednou z cest, jak snížit nejen emise, ale také spotřebu paliva u automobilů, je systém hybridního pohonu. Mezi leadery v tomto směru patří japonská automobilka Toyota a její prémiová značka Lexus.
EMU Tractor 700 UTV
ZAJÍMAVOSTI
EMU Tractor 700 UTV
Vozidla třídy side-by-side, kříženci mezi čtyřkolkou a teréňákem, se začaly poprvé objevovat na začátku nového tisíciletí. Většímu rozšíření bránil ale nedostatek vhodných pohonných jednotek a potom také cena, protože půl milionu za divnou věc nikdo moc dát nechtěl.
Stopáž27 minut
Rok výroby 2009
 P ST
ŽánrMagazín