Auto Moto Revue

Auto na úvěr – výhody a nástrahy

28 minut

Auto na úvěr – výhody a nástrahy

Obsah dílu

VW R Variant — Range Rover Evoque — Nissan Navara — Financování ojetých vozů — Soutěž

Části dílu

01:07
VW R Variant
  Nadupaný, ale nenápadný VW R Variant. U tohoto auta vás asi nebude zajímat velikost kufru. Zkrátka nevypadá, ale ukrývá 300 koní ve dvou litrech. Petr říká – nejlíp zamaskovaná raketa, jakou jsem kdy viděl. Nechali jsme si uzavřít kousek silnice a tam jsme vyzkoušeli, v čem že je to velké R. A vůbec se Petrovi nechtělo to auto vracet.
  07:08
  Range Rover Evoque
   Range Rover Evoque – design prý navrhovala Viktoria Beckham, což je módní návrhářka. A že to nebyl špatný krok, posuďte sami. Evoque už není krabice s lampami za sklem. A dokonce to není nějaké auto pro slečinky. Aleš ho docela drsně protáhl terénem, až vám je toho hezkého modelu docela líto.
   14:03
   Nissan Navara
    Nissan Navara – na první pohled těžkopádný pick up, ale v Nissanu udělali takový kompromis. Prostě mysleli na ženskou část řidičů. Díky nové zadní nápravě je auto daleko pohodlnější a neskáče. Motor je tahoun. Jezdit budete asi tak za 8 litrů, pokud nepojedete do terénu. Pak se ale ukáže, k čemu je tohle auto určené. Projede kde co, s uzávěrkou diferenciálu ještě víc. A to vezete další čtyři lidi a ještě náklad.
    21:49
    Financování ojetých vozů
     Financování ojetých vozů – docela se změnil způsob, jak si zákazníci autobazarů pořizují ojetá auta – trendem je – novější auta, na která se berou úvěry.
     24:14
     Soutěž
      Přehrát celé video
      Stopáž27 minut
      Další díl
      STK - přicházejí podstatné změny

      Auto Moto Revue na sociálních sítích

      Napište nám