Obsah dílu

Přehrát vše

Nadupaný, ale nenápadný VW R Variant. U tohoto auta vás asi nebude zajímat velikost kufru. Zkrátka nevypadá, ale ukrývá 300 koní ve dvou litrech. Petr říká – nejlíp zamaskovaná raketa, jakou jsem kdy viděl. Nechali jsme si uzavřít kousek silnice a tam jsme vyzkoušeli, v čem že je to velké R. A vůbec se Petrovi nechtělo to auto vracet.

Range Rover Evoque – design prý navrhovala Viktoria Beckham, což je módní návrhářka. A že to nebyl špatný krok, posuďte sami. Evoque už není krabice s lampami za sklem. A dokonce to není nějaké auto pro slečinky. Aleš ho docela drsně protáhl terénem, až vám je toho hezkého modelu docela líto.

Nissan Navara – na první pohled těžkopádný pick up, ale v Nissanu udělali takový kompromis. Prostě mysleli na ženskou část řidičů. Díky nové zadní nápravě je auto daleko pohodlnější a neskáče. Motor je tahoun. Jezdit budete asi tak za 8 litrů, pokud nepojedete do terénu. Pak se ale ukáže, k čemu je tohle auto určené. Projede kde co, s uzávěrkou diferenciálu ještě víc. A to vezete další čtyři lidi a ještě náklad.

Financování ojetých vozů – docela se změnil způsob, jak si zákazníci autobazarů pořizují ojetá auta – trendem je – novější auta, na která se berou úvěry.

Stopáž27 minut
Rok výroby 2016
 P ST HD