Auto Moto Revue

STK - přicházejí podstatné změny

27 minut

STK - přicházejí podstatné změny

Obsah dílu

Jaguar FX — STK - přicházejí podstatné změny — Hyundai i20 Active — Speedio — Soutěž

Části dílu

01:01
Jaguar FX
  Jaguar FX – když se řekne Jaguár, člověk si představí auto většinou drahé, velké, luxusní a žravé. FX stojí milion, na délku má přes pět metrů, luxusní tedy je – na první pohled. Prostě jsou v něm udělátka, která v běžném autě nenajdete. A spotřeba? Není to tak hrozné. Řídit Jaguára, to je asi jako být ve VIP zóně.
  08:27
  STK - přicházejí podstatné změny
   STK – co je nového od ledna? A jak se budou tvářit, když přijedete s vytuněným autem? Nové je hlavně fotografování, v databázi se uchovávají fotografie auta ze všech stran. Pokud máte auto vytuněné schválenými, homologovanými doplňky, nemusíte mít strach, že by neprošlo.
   13:17
   Hyundai i20 Active
    Hyundai i20 Active – oplastovaná i dvacítka, trošku zdvižená, se střešními lyžinami, atraktivním barevým provedením. Ale nic víc. Městský crossover. Nutno říci, že mu to sluší.
    19:32
    Speedio
     Zajímavé vozítko – speedio. Něco mezi skateboardem a segwayem. Deska mezi kolečky, je to na baterky, má to dvě kola a v sobě spoustu gyroskopů. Aleš zkrotil speedio za čtvrt hodiny, prý to není tak složité. Ale pak je vozítko obratné, docela i rychlé. A hlavně zábavné.
     23:48
     Soutěž
      Přehrát celé video
      Stopáž27 minut
      Další díl
      Koráb amerických dálnic – Buick Elektra

      Auto Moto Revue na sociálních sítích

      Napište nám