Obsah dílu

Přehrát vše

Petr vyzkoušel Hyundai i40. Na první pohled elegantní a dá se říci, dravá maska. Tu eleganci podtrhuje chrom kolem masky a ledková světla i mlhovky. Interiér beznadějně černý, hódně silné sloupky. 141 koní v dieslu, no, ještě by mohli přidat. Jízda jistá, přesná, parkovací asistent by chvílemi potřeboval asistenta. Cenou se ale chlubit může.

Ford Mustang. Osmiválcový pětilitr z roku 1969. Jen prošlápnout naprázdno plyn je zážitek, ten zvuk! Petr jízdu krátce shrnul – je to trakař, do kterého namontovali motor, co nikdy nemá dost.

Malé auto za velké peníze. Aleš projel Audi A1. Nabité funkcemi, mrštné, krásně barevně sladěné. Nic nechybí, nic nepřekáží.

Na srazu VW závodil brouk s broukem. S pevným startem a s rozběhem, jako kdysi na Le Mans.

110 ostrých dutých hrotů, trčících z rozvinovacího pásu. To je zastavovací prostředek policie. Na zásah mají policisté několik vteřin, protože jen co jsou propíchnuty gumy pronásledovaného auta, blíží se pronásledovatel, čili taky policie. Petr sedl do Otloukánka a ujíždí coby zločinec. Jak nám bylo vysvětleno, policie nikdy neví, kdo v autě jede a musí postupovat tak, jako kdyby to byla nejhorší verze. Což odnesl Petrův krk.

Stopáž27 minut
Rok výroby 2015
 P ST HD