Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Nejlevnější off-road ? takovou nálepku má Dacia Duster. Skútr Piaggio MP3 má vpředu dvě kola a my vám prozradíme, k čemu je to dobré. Ford Focus v limitované sérii RS500 se už neprodává, a tak vám alespoň v repríze ukážeme, o co jste přišli. Dozvíte se několik zajímavostí o provozování auta na bioethanol E85. A svezeme se novinkou Maserati MC Stradale.

V tomto dílu jste viděli:

Nejlevnější off-road Dacia Duster
AUTOMOBILY
Nejlevnější off-road Dacia Duster

Když se řekne kompaktní off-road, tak si hodně z nás představí Ladu Nivu. No a ten, kdo se v autech vyzná víc možná i Suzuki Jimny. Dacia Duster je sice úplně jiné auto, ale jak v dnešním testu zjistíme, tak v některých vlastnostech zase ne tak moc.

Maserati GranTurismo MC Stradale
ADRENALIN
Maserati GranTurismo MC Stradale

Značka Maserati prožívá jedno ze svých nejlepších období v celé historii. Její automobily jsou nejen krásné, ale i naplněné moderní technikou. To platí také pro aktuálně nejostřejší model v nabídce, který se ukrývá pod jménem GranTurismo MC Stradale

Tříkolka Piaggio MP3 400 LT
MOTOCYKLY
Tříkolka Piaggio MP3 400 LT

Pokud je někdo machr přes tříkolová vozidla, tak je to italské Piaggio. Zkušenost s trojicí kol se rozhodlo přenést i do svých skútrů a protože kombinace jednoho ráfku vpředu a dvou vzadu je stabilní jak raněná srna, zvolilo pro MP3 půdorys opačný

Nesmírně návykový stroj
ADRENALIN
Nesmírně návykový stroj

Za volantem tohoto auta se opravdu zapotíte. Ne, že by bylo nezvladatelné – právě naopak, ale jeho 350 koní na předních kolech není určeno zrovna pro slečinky. Řeč je o speciální verzi RS500 Fordu Focus.

Palivo nové generace
RADÍME
Palivo nové generace

Říká vám něco název E 85? Zní to jako označení mezinárodní silnice, ale v našem případě jde o ekologické palivo. Je levnější než benzín a má další výhody i nevýhody. Začněme ale popořádku, třeba tím, jak se vlastně palivo E 85 vyrábí?

Stopáž23 minut
Rok výroby 2011
 P ST