Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Land Rover Defender se vyrábí už od roku 1948 a dodnes je navržený jako auto pro profesionály a tvrdý pracant. Otestujeme pořádného tlusťocha ? Harley-Davidson Fat Boy. Přesvědčíme se, jestli je Peugeot 107 dobrou volbou do města. A necháme na sebe dýchnout luxus v podobě Rolls-Royce Ghost.

V tomto dílu jste viděli:

Léty prověřený opravdový offroad
AUTOMOBILY
Léty prověřený opravdový offroad

Existují různá auta. Hatchbacky, kupátka, kabriolety, MPV či SUV, stejně tak jako nejrůznější crossovery. Pak je tady ale ještě něco. Záměrně říkáme něco, protože je to zvláštní automobilový druh. Je to Land Rover Defender. A dnes bude řeč o verzi s dvojitou kabinou a korbičkou

Malý, zato obratný Peugeot 107
AUTOMOBILY
Malý, zato obratný Peugeot 107

Ochrana životního prostředí se v automobilovém světě stala tématem číslo jedna. Elektřina, hybridy nebo dokonce vodík – o tom všem se mluví… Ovšem do okamžiku, než vše racionalizuje hledisko ceny. My vám teď představíme Peugeot 107, který stojí kolem dvou set tisíc korun. Vznikl sice jako levný způsob dopravy ve městě, my jsme v něm ale objevili i velmi šetrný přístup k řešení individuální mobility. Nevěříte?

Co očekáváte, to dostanete
ADRENALIN
Co očekáváte, to dostanete

Seznamte se s novinkou mezi pracovními čtyřkolkami. Jde o prodlouženou alternativu známého Blade 550 s označením LT s plnohodnotným prostorem pro dva pasažéry.

Harley-Davison Fat Boy Special
MOTOCYKLY
Harley-Davison Fat Boy Special

V případě modelu Fat Boy jde o jeden z novodobějších Harleyů - dvacet let není pro Američany žádná míra. Fat Boy měl ale hned na začátku to štěstí, že s ním ve filmu Terminátor 2 předvedl Arnold jednu z nejlepších honiček všech dob, navíc s brokovnicí v ruce.

Jízda nebo vznášení se?
AUTOMOBILY
Jízda nebo vznášení se?

Výraz základní model snad nemůže být více zavádějící, než v případě vozu Rolls-Royce Ghost. Tato limuzína s délkou 5,4 metru a charakteristicky sebevědomým výrazem je totiž vstupem své značky do nižšího segmentu trhu, než je zvyklá.

Stopáž23 minut
Rok výroby 2011
 P ST