Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V redakčním testu vyzkoušíme sedmimístný Ford Galaxy. Už nějaký čas platí pro motoristy povinnost vyměnit si starý řidičský průkaz za nový. Dozvíte se, jak dopadl Volkswagen Golf Variant v našem dlouhodobém testu. Protože brzy začne léto, určitě není od věci probrat si bezpečné řízení motocyklu. Otestujeme skútr Aprilia Sportcity 300. A navštívíme mezinárodní veletrh Autotec & Autosalon v Brně.

V tomto dílu jste viděli:

Ford Galaxy – cestování v luxusu
AUTOMOBILY
Ford Galaxy – cestování v luxusu

Horkou novinkou Fordu je modernizované provedení velkoprostorového modelu Galaxy. My máme k dispozici vrcholnou verzi tohoto vozu se špičkovým turbodieselem, bohatou výbavou a sedmi sedadly.

VW Golf Variant na konci dlouhodobého testu
AUTOMOBILY
VW Golf Variant na konci dlouhodobého testu

Dnes se v našem dlouhodobém testu rozloučíme s Volkswagenem Golf Variant 1,6 TDI. Protože půl roku s tímto automobilem uteklo jako voda a my ho bohužel musíme vrátit, je vhodný čas na bilancování.

Na motorce bezpečněji
BEZPEČNOST
Na motorce bezpečněji

Jako partner kampaně Ministerstva dopravy Nemyslíš-zaplatíš se pravidelně věnujeme tématům, která souvisejí s bezpečností silničního provozu. A protože je začátek léta, určitě není od věci si tentokrát probrat bezpečné řízení motocyklu.

Na návštěvě v Brně - Autotec 2010
NAVŠTÍVILI JSME
Na návštěvě v Brně - Autotec 2010

V první polovině června jsme se s kamerou zajeli podívat na brněnské výstaviště, kde se konal veletrh Autotec. Tedy veletrh zaměřený na užitkové automobily, servisní techniku a náhradní díly.

Aprilia Sportcity Cube 300
MOTOCYKLY
Aprilia Sportcity Cube 300

Nebýt Itálie, bůh ví, jak by to dnes se skútry vypadalo. Na jihu Evropy mají s touto kategorií jednoznačně největší zkušenosti, což jsme si ověřili u třístovky Aprilia Sportcity.

Stopáž27 minut
Rok výroby 2010
 P ST
ŽánrMagazín