Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Otestujeme malou Toyotu IQ. Připomeneme si zimní klání „fichtlů“ v Soběslavi. Svezeme se starým trambusem. S odborníkem se budeme věnovat tématu asistenčních služeb. A prověříme čtyřkolku TGB Target 525 Sniper.

V tomto dílu jste viděli:

Toyota iQ – chytrý mrňous
AUTOMOBILY
Toyota iQ – chytrý mrňous

Tři metry – to je rozvor náprav luxusní limuzíny. Tři metry je také délka Toyoty iQ – teď už tedy víte, jaké auto dnes otestujeme Na test třímetrové Toyoty iQ je možné nahlížet z několika pohledů. Například jako na test klasického malého auta určeného do města a nebo také jako na test auta zcela nové éry.

Jubilejní Fichtelday
ADRENALIN
Jubilejní Fichtelday

Jak je již tradicí, vyrazili jsme i letos s naší kamerou na jih Čech, abychom se stali diváky jednoho bláznivého závodu motocyklů. Letos proběhl již jeho 10.ročník.

Škoda 706 RTTN
HISTORIE
Škoda 706 RTTN

Renovace historického automobilu leckdy začíná právě takto - rezavým kusem něčeho, co kdysi sloužilo nám lidem. Odvozem do dílny a postupným pečlivým rozebíráním to pokračuje přes opravu a shánění nových potřebných dílů až k samotnému konci. A jsou-li ruce renovátora šikovné, výsledek může být k neuvěření.

TGB Target 525 4x4 Sniper
MOTOCYKLY
TGB Target 525 4x4 Sniper

Po třech letech působení na českém trhu už asi není potřeba taiwanskou značku TGB nijak zvlášť představovat. Přejděme tedy rovnou k věci, tedy spíše k testovanému stroji nesoucí označení Target, který je zajímavým křížencem sportovního stroje a užitkáče.

Asistenční služby pro motoristy
RADÍME
Asistenční služby pro motoristy

Když vás na silnicích potká nehoda nebo porucha vozu, mohou se asistenční služby hodit. O nich a jejich výhodách si tedy dnes s Honzou Kovaříkem něco povíme.

Stopáž27 minut
Rok výroby 2010
 P ST
ŽánrMagazín