Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V našem redakčním testu najdeme osobitý styl Range Roveru Sport. Podíváme se na světovou kaskadérskou show Crazy Day. V závěru miniseriálu o leasingu si povíme o převodu předmětu leasingu na jinou osobu. Hned za několika rekordy zajedeme na závodní okruh EuroSpeedway Lausitzring. Představíme vám nový VW Tuareg a vyzkoušíme čtyřkolku Access Max 5 400.

V tomto dílu jste viděli:

Range Rover Sport – s vlastním charakterem
AUTOMOBILY
Range Rover Sport – s vlastním charakterem

Osobitý styl a luxus najdeme v Range Roveru Sport, který jsme podrobili klasickému redakčnímu testu. Jak obstál, co se nám líbilo a co naopak? Pojďte se podívat.

Crazy day
ADRENALIN
Crazy day

Na kaskadérskou show Crazy day jsme vás zvali už před pár týdny a dnes se podíváme, jak to všechno dopadlo. Vydejme se tedy mezi odvážné muže a jejich benzínové stroje.

Financování nákupu automobilu VI.
RADÍME
Financování nákupu automobilu VI.

Poslední díl našeho seriálu o leasingu je zde. Dnes se budeme s odborníkem bavit o možnostech jeho předčasného ukončení či převodu na jinou osobu.

Buggyra láme další rekord
ADRENALIN
Buggyra láme další rekord

David Vršecký a jeho závodní stroj Buggyra mají ze sebou další rychlostní rekord. Tentokrát vytrvalostní. K jeho získání bylo nutné překonat velké obtíže, které málem stály našeho kameramana život. Ale dopadlo to dobře a můžete se o tom sami přesvědčit na vlastní oči.

Nový VW Touareg
AUTOMOBILY
Nový VW Touareg

Zatímco u nás stále panovala zima, v Toskánsku už bylo cítit jaro. Právě do tohoto regionu v severní Itálii jsme se vydali za prvním seznámením s druhou generací Volskwagenu Touareg. Mimochodem té první, která poprvé okusila silnice i terén už v roce 2002 se po celém světě prodalo na půl miliónu.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2010
 P ST
ŽánrMagazín