Rychlost, koně pod kapotou a bezpečnost v magazínu pro motoristy

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Otestujeme městské auto s pohonem všech kol, Daihatsu Sirion. Vypravíme se na mezinárodní autosalon do Ženevy. Na problematiku výběru vyhledávacího systému se podíváme tak trochu z technického pohledu. Zaplaveme si s Vodníkem, tedy VolksWagenem typu 166 Schwimmwagen. Odstartujeme miniseriál o autoleasingu. A představíme vám Toyotu Auris po faceliftu.

V tomto dílu jste viděli:

Daihatsu Sirion
AUTOMOBILY
Daihatsu Sirion
Značka Daihatsu se na českém trhu oficiálně neprodává. To nám ale nebrání, abychom vám jeden z jejich produktů nepředstavili v našem tradičním redakčním testu. A s jakým modelem máte tu čest? S Daihatsu Sirion.
Ženeva 2010 – díl I.
AUTOMOBILY
Ženeva 2010 – díl I.
Už zítra končí 80tý mezinárodní autosalon v Ženevě a tak přijměte naše pozvání a vypravme se společně za některými novinkami a zajímavostmi, které přinesl. A začněme u naší domácí automobilky a inovované řady Fabia a Roomster.
Vyhledávací systémy očima odborníka
RADÍME
Vyhledávací systémy očima odborníka
Minule jsme si řekli něco o tom, jak vybírat vyhledávací systém pro náš vůz. Dnes se na tuto problematiku podíváme tak trochu z technického pohledu.
Financování nákupu automobilu I.
RADÍME
Financování nákupu automobilu I.
Jaro už je za dveřmi a mnozí z nás budou chtít nový automobil. Co si ale počít, když na účtě nebo v peněžence není dost peněz? Řešení se jmenuje leasing. A tak jsme pro vás připravili miniseriál na toto téma.
Toyota Auris v novém kabátě
AUTOMOBILY
Toyota Auris v novém kabátě
Od okamžiku, kdy se v nabídce automobilky Toyota objevil nový model Auris, uběhly už tři roky. Pro letošek představil výrobce jeho inovovanou evropskou verzi.
Stopáž26 minut
Rok výroby 2010
 P ST
ŽánrMagazín