Povídky Náhodička, Víkend a Donchuán spojuje lechtivější téma ZÁLETY. Oblíbený komediální triptych s Miroslavem Donutilem. Dále hrají: L. Potměšil, T. Medvecká, M. Maurerová, S. Stašová, P. Zedníček, Z. Kajnarová, J. Schneiderová, M. Šplechtová, P. Tomicová a další. Scénář: M. Donutil, M. Pálková a V. Štancel. Kamera P. Hoznauer a P. Beňa. Režie Z. Tyc

Obsah dílu

Přehrát vše

Náhodička

V povídce Náhodička je M. Donutil ředitelem Rudolfem Vaněčkem, lovcem žen. Nevidí obdivné pohledy své stárnoucí sekretářky a v noci uloví v baru dívku, které namluví, že je rozvedený a že je na světě jenom pro ni. Dívka mu uvěří, nesnáší totiž muže, kteří lžou, jako třeba Vaněček - blbeček, šéf její matky. Vyděšený Rudolf uprostřed noci prchne, ale konfrontaci neujde.

Víkend

Povídka Víkend je příběhem dvou sousedů v panelovém domě. Jeden je svobodný fotograf, druhý ženatý docent a oba jsou velmi záletní. Sotva docent vypraví svou ženu na víkendový kurz, pozve si domů studentku. Sotva docentova žena odjede, vrací se do bytu souseda fotografa. Milostné hrátky však zhatí nedostatečná zvuková izolace panelákových stěn a ranní vystřízlivění.

Donchuán

V povídce Donchuán ztělesňuje M. Donutil záletného majitele galerie, který podvádí svou ženu hned s několika milenkami. Náhodná noční esemeska vše prozradí a ženy s ním sehrají rafinovanou hru.

Stopáž67 minut
Rok výroby 2004
 ST
ŽánrFilm