90’ ČT24

Tvrdší tresty za podporu terorismu

Tvrdší tresty za podporu terorismu

Obsah dílu

Host: Jiří Jelínek

Části dílu
90 minut
Další díl
Jak se MF a podnikatelé připravují na start EET

Přehled dílů

83 minut

Milostivé léto pro dlužníky končí

Končí akce Milostivé léto - lidé s exekucemi na dluh mají dnes poslední možnost u veřejných institucí uhradit původní dlužnou částku. V takovém případě se jim odpustí úroky, penále a další poplatky. Další oddlužovací akci chce vládní koalice vyhlásit od září do listopadu - a to například kvůli právním nejasnostem prvního pokusu. Dalším důvodem jsou vysoké ceny energií. Ty mohly některým dlužníkům znemožnit složit peníze na splacení jistiny.
Akce začala loni 28. října a končí dnes - v pátek 28. ledna. Týká se lidí s exekucemi na dluh u dopravních podniků, zdravotních pojišťoven, radnic, technických služeb či státních a polostátních firem, jako je ČEZ.
Premiéra pátek 28. 1. 2022 na ČT 24
53 minut

90′ ČT24

Počasí — Stručný přehled témat — Neshody koalice a opozice paralyzují PS — Obstrukce ve sněmovně - co umožňuje jednací řád? — První interpelace na premiéra Fialu
Premiéra čtvrtek 27. 1. 2022 na ČT 24
90 minut

Další vlna covidu vrcholí - vláda chystá změny opatření

Rychlé šíření varianty koronaviru omikron v Česku - přibylo téměř 40 tisíc nakažených, dosud nejvíc.
Testování zaměstnanců ve firmách zaznamenalo 1,3 % pozitivních antigenních testů, přes 13 % podniků pak muselo omezit provoz. V úterý dokonce v mezitýdenním srovnání mírně stoupl počet hospitalizovaných, který dosud klesal. V nemocnicích bylo k úterku 1781 lidí s covidem-19.Mnisterstvo připravuje změny v opatřeních. Změnit se má například systém izolací - po pozitivním PCR testu by se pak zaměstnanci nemuseli dalších 30 dnů testovat.Jak firmy testování zvládají? A co testování ve školách, jaké jsou výsledky?Ptejte se i vy na to, co Vás zajímá. Našich hostů se budeme ptát ve středeční 90´ČT24.
Premiéra středa 26. 1. 2022 na ČT 24
53 minut

Napjatá situace na Ukrajině – konflikt se prohlubuje

Konflikt na Ukrajině se prohlubuje.
Současná krize se stupňuje od jara 2021. Rusko tehdy začalo přemísťovat vojenské jednotky do blízkosti Ukrajiny a na okupovaný Krym. Následně vzneslo požadavky vůči Západu – nejdůležitější je pro Rusko závazek, že Ukrajina nevstoupí do NATO.USA varují před novou invazí Ruska na Ukrajinu a hrozí sankcemi. Série proběhlých diplomatických jednání zatím velký posun nepřinesla.Jak se bude situace vyvíjet? A jaké budou další kroky České republiky po dodání munice na Ukrajinu?O situaci na Ukrajině budeme dnes s hosty debatovat po 20 hodině v 90´ČT24. Ptejte se na to, co vás zajímá.
Premiéra úterý 25. 1. 2022 na ČT 24
83 minut

Kam a za jakých podmínek na zimní dovolenou?

Kam na zimní dovolenou? V pondělní 90´ČT24 zmapujeme podmínky pro turisty v oblíbených zimních destinacích jako je Rakousko, Itálie, Francie, ale také se podíváme do českých skiareálů. Plánujete pobyt v zahraničí nebo v tuzemsku a něco vám je nejasné? Zeptejte se našich hostů. Začínáme ve 20:10 na ČT24.
Premiéra pondělí 24. 1. 2022 na ČT 24
83 minut

90′ ČT24

Epidemie covid-19 v Česku sílí — Vývoj pandemie v Evropě — Boj proti šíření dezinformací — Rostoucí napětí na ukrajinsko-ruské hranici — Kriminalita v roce 2021 — Sněhové podmínky na horách — Příběhy slavných fotografií
Premiéra neděle 23. 1. 2022 na ČT 24

90’ ČT24 na sociálních sítích

Napište nám

Související pořady